18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TO BĘDZIE TRAGEDIA

Jackowski ujrzał 2022 rok w czarnej wizji

07.12.2021  11:20
Krzysztof Jackowski miał wizję na 2022 rok
Krzysztof Jackowski miał wizję na 2022 rok Fot: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER

Cieszący się wielkim autorytetem wśród Polaków Krzysztof Jackowski zobaczył, jak będzie wyglądał rok 2022. Niestety, znany jasnowidz z Człuchowa ma dla nas autentycznie przerażające wiadomości.

Krzysztof Jackowski często ma wizje niepokojące. Tym razem jednak zobaczył takie rzeczy, o których sam boi się mówić. Jakie straszne sprawy stoją przed nami, że nawet jasnowidz z Człuchowa rozkłada ręce?

Niestety, wizja dotyczy nadchodzącego, 2022 roku. Po roku 2020 wszyscy myśleli, że najgorsze jest już za nami, a jednak 2021 również nieźle dał nam w kość. Wciąż niesłabnąca pandemia koronawirusa, kryzys na granicy polsko-białoruskiej — czy dalej będziemy się mierzyć z tego rodzaju dramatami?

Krzysztof Jackowski miał wizję na 2022 rok

Cieszący się wielkim autorytetem wśród Polaków Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Jasnowidz z Człuchowa ujrzał w swojej wizji wiele faktów na temat nadchodzącego roku i jest przerażony, tak samo jak wszyscy odbiorcy jego nadprzyrodzonych zdolności.

Krzysztof Jackowski stwierdził, że 2022 da nam mocno w kość. Jego zdaniem, rząd wprowadzi "bardzo dziwne przepisy", a ponadto spróbuje wprowadzić obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19. Poza tym czekają nas "dwie, głębokie fale koronawirusa" - cokolwiek może to oznaczać.

Dodatkowo kryzys, jaki zdążyliśmy już odczuć, da się nam się jeszcze bardziej we znaki. Według słów jasnowidza z Człuchowa największe zmiany czekają trzy duże, polskie miasta. Na pierwszy ogień ma pójść Wrocław, gdzie "pewne inwestycje mogą zostać przyhamowane". Kolejne nieszczęsne lokalizacje to Łódź i Gdańsk.

Poza tym Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć kogoś ważnego i wielki pogrzeb. Jakby tego było mało, zobaczył konflikt militarny, który ma być związany z Bliskim Wschodem. Drżycie przed nowymi wyzwaniami?