18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma nadziei?

Krzysztof Jackowski ujrzał DRAMAT. Najgorsze będzie we wrześniu

23.06.2021  16:13
Krzysztof Jackowski ma wizję
Krzysztof Jackowski ma wizję Fot: Karol Makurat/REPORTER

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym wśród Polaków jasnowidzem, a jego przepowiednie dość często się sprawdzają. Z tej przyczyny ufa mu coraz więcej osób. Tym bardziej nie dziwi fakt, że wiele osób jest przerażonych, kiedy widzi on coś niepokojącego.

Krzysztof Jackowski od kilku lat cieszy się wielkim autorytetem wśród Polaków, a jego przepowiednie dość często się sprawdzają. Niestety, od jakiegoś czasu jego wizje są raczej negatywne, co nastraja nas na trudne i żmudne czasy kryzysu.

Krzysztof Jackowski zobaczył koszmarną jesień

Krzysztof Jackowski najczęściej dzieli się swoimi "przeczuciami" z widzami, którzy oglądają jego kanał na YouTubie. Ostatnia wizja przyszłości, jakiej doznał, była dla niego iście przerażająca, a wręcz piekielna. Na jesieni w Polsce będzie wyjątkowo niewesoło.

Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią

- powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski.

W swoim nagraniu Jackowski mówił także o wielkim kryzysie finansowym oraz o tym, że rada Europy zwoła pilne posiedzenie. Dodatkowo mężczyzna nie ukrywa, że w jego głowie względem przyszłości pojawia się obraz... ostrzału rakietowego. Nie wiadomo, gdzie będzie miał on miejsce, ale na pewno wydarzy się to nocą. To nie koniec złych informacji.

Jesień i podział, wrzesień i podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, że jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie bo będzie podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić

- ostrzega.

Już zaczynacie się lękać?

Czytaj także