18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocna jazda

Jackowski ujrzał... KONIEC PiS-u! Tusk ich zmiażdży?

08.07.2021  15:43
Krzysztof Jackowski o upadku PiS-u
Krzysztof Jackowski o upadku PiS-u Fot: Michal WARGIN/East News

Krzysztof Jackowski ujrzał koniec PiS-u w swojej wizji! Najwyraźniej powrót Donalda Tuska do rodzimej polityki nie wróży dobrze innym ugrupowaniom. Czy naprawdę już niedługo zobaczymy upadek partii rządzącej z wysokiego konia?

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym wśród Polaków jasnowidzem, a jego przepowiednie dość często się sprawdzają. Z tej przyczyny ufa mu coraz więcej osób. Tym bardziej nie dziwi fakt, że wiele osób jest przerażonych, kiedy widzi on coś niepokojącego.

Krzysztof Jackowski zobaczył UPADEK PiS-u?!

Pytanie tylko, czy to, co zobaczył teraz, aby na pewno jest niepokojące? Aktualnie jasnowidz Krzysztof Jackowski skupił swoje trzecie oko na polskiej polityce i zauważył nadchodzące zmiany, które zaskoczyłby niejednego. To wszystko ma związek z powrotem Donalda Tuska do krajowej polityki.

"Pytaliście o powrót pana Tuska. Jest ten powrót. Wydawać by się mogło, że wchodzi przebojowo. Natomiast w tym może być pewien znak. W powrocie Tuska do Platformy Obywatelskiej" - zaczął tajemniczo jasnowidz, by zaraz przejść do prawdziwej bomby. 

Pamiętacie, jak mówiłem, że kojarzy mi się to, że PiS może nie doczekać następnych wyborów. Może zrzucić z siebie, jak to określiłem, władzę. Powiem państwu tak: z PiSu odchodzą pewne jednostki, PiS zaczyna mieć problem z większością sejmową i nagle pojawia się Tusk. Może się pojawiać Tusk dlatego, że partie opozycyjne zauważyły, że w koalicji rządzącej dochodzi do rozłamu i może dojść do przedwczesnych wyborów

- powiedział Krzysztof Jackowski. Na tym jednak nie zakończył.

"Platforma ma słabe notowania. Uważam, że Tusk dochodzi do Platformy w momencie awaryjnym, gdzie PO może przypuszczać, że może dojść do przedwczesnych wyborów, w których Hołownia mógłby sporo zabrać głosów Platformie. I PO twarzą Tuska chce dać hamulec temu. Może bardzo poważnie pokrzyżować plany Hołowni. Nie jest wykluczone, że najbliższe miesiące będą właśnie takie, jak przedstawiałem w swojej wizji, że PiS zrzuci z siebie władzę" - dodał.

Dlaczego tak to nazywam? Z jednej przyczyny. Obecna sytuacja w naszym kraju jest sytuacją dziwną. Wszak rząd mówi o dziwnym sukcesie gospodarczym naszego kraju, o jakimś nowym ładzie, dużych pieniądzach dla obywateli, odbudowie gospodarki. Wszystko ładnie, pięknie, ale w tych opowieściach nie sumuje się potężnego długu przed zarazą i tego co doszło w czasie zarazy. W tym wypadku pozornie wygląda to dobrze. To wygląd atak, jakby politycy chcieli zaciemnić nam obecną sytuację

- zakończył Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Myślicie, że faktycznie już niedługo na naszych oczach rozegra się istna rewolucja?