18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie jeszcze gorzej?

Krzysztof Jackowski ujrzał KOSZMAR. Jesień 2020 nas zaskoczy

26.06.2020  13:42
Krzysztof Jackowski ujrzał KOSZMAR. Jesień 2020 nas zaskoczy
Krzysztof Jackowski ujrzał KOSZMAR. Jesień 2020 nas zaskoczy Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski od wielu lat przepowiada Polakom przyszłość. Niestety, nie zawsze ma dla nas dobre wieści - tym razem zobaczył niepokojący obraz. Czy wizja na jesień 2020 będzie równie trafna jak ta na tegoroczne lato?

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym i lubianym jasnowidzem Polaków. Kiedyś zajmował się wyłącznie sprawami kryminalnymi, ale na potrzeby społeczeństwa - teraz nie tylko ona są w kręgu jego zainteresowań.

Krzysztof Jackowski zobaczył jesień 2020

Krzysztof Jackowski zobaczył, jaka będzie jesień 2020. Niestety, koszmarna. Już czerwiec daje nam się we znaki duszną, parną pogodą przeplataną gwałtownymi, niebezpiecznymi burzami. To jednak pikuś przy tym, co nas czeka. 

Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu

- mówił wizjoner z Człuchowa.

Jednocześnie Jackowski przypomniał, że jego wizja dotycząca lata 2020, jak na razie sprawdza się doskonale. Biorąc pod uwagę, że jasnowidz nie raz widział bardzo złe rzeczy, które rzekomo nas czekają - mamy pełne prawo zacząć się bać. 

W końcu zawsze może zobaczyć o wiele większy koszmar...

Przeczytaj więcej
Komentarze