18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadciąga mrok

Jackowski ujrzał NOWĄ WŁADZĘ. Nadciąga wielka panika

23.06.2022  13:37
Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków
Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków Fot: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/YouTube

Krzysztof Jackowski przewiduje, że druga połowa 2022 roku przyniesie wiele zmian. Ogranie nas wielka panika, a "ludzie zaczną wyprzedawać wszystko to, co mają". Zdaniem wróżbity sporo wydarzy się również na polskiej scenie politycznej.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat dzieli się mrocznymi wizjami przyszłości za pośrednictwem kanału YouTube. Niektórzy twierdzą, że jego słowa to tylko lanie wody, choć pojawia się coraz więcej dowodów na to, że część jego wizji była prawdziwa. Ostatnio Jackowski przypomniał, że małpią ospę przewidział już rok temu. Teraz ma kolejne, niepokojące wieści.

Wielka panika w Polsce

Człuchowski Nostradamus przekonuje, że już niedługo będziemy bombardowani "straszącą nas narracją". Przekaz będzie na tyle silny, że "ludzie zechcą wyprzedawać w pewnych miejscach wszystko to, co mają".

Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości, czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby... nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Ale znów – to będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja - opowiadał wróżbita.

Profeta uważa, że w wyniku rosnących napięć w kraju zrodzi się "dwuwładza, ale nie demokratyczna". Zdaniem 59-latka PiS pozostanie przy władzy, lecz "pojawi się jeszcze jedna władza, ona nie będzie ustawodawcza, ale będzie miała znaczenie".

Są dwie możliwości, które są brane pod uwagę. To, co będzie czekać nas w końcówce lata, jesienią i zimą... Pierwsza możliwość to taka, że będzie się tworzyło narrację zagrożenia bardzo poważnego, a druga możliwość, jeżeli tego nie można by było wprowadzić, to druga możliwość to powrót do zarazy. Z tym, że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku. Będzie się to mieszało... i zagrożenie, i zaraza - poinformował Jackowski.

Kończąc, Krzysztof Jackowski stwierdził, że bliżej końca roku Polacy mogą odczuwać "zniewolenie", które może być powiązane z uaktywnieniem wojsk w naszym kraju. Kolejna mroczna wizja niebawem stanie się faktem?

Czytaj także