18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wizja grozy

Jackowski ujrzał taki dramat, że sam się boi mówić

11.10.2021  17:17
Krzysztof Jackowski w przerażającej wizji
Krzysztof Jackowski w przerażającej wizji Fot: Grzegorz Krzyzewski/REPORTER

Krzysztof Jackowski często ma wizję niepokojące. Tym razem jednak zobaczył takie rzeczy, o których sam boi się mówić. Jakie straszne sprawy stoją przed nami, że nawet jasnowidz z Człuchowa rozkłada ręce?

Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami wizją tak niepokojącą, że boi się jej on sam. Przerażające sprawy mają mieć miejsce w ciągu najbliższych miesięcy, o czym jasnowidz z Człuchowa mówi z wielką trwogą.

Krzysztof Jackowski sam się boi swoich wizji

Krzysztof Jackowski kiedyś pracował "na policyjnym etacie" i pomagał szukać osób zaginionych lub zmarłych. Szło mu to wyjątkowo skutecznie, dlatego szybko zyskał uznanie i szacunek Polaków. Teraz jasnowidz zmienił nieco branżę i mówi o rzeczach, które dotyczą nas wszystkich. Czasem miewa wizje przerażające.

Poczucia na przyszły rok nie napawają mnie optymizmem. Kojarzą mi się rzeczy niespodziewane, które będą szły w bardzo szybkim tempie. A on rzeczywiście już jest. Nie wydaje Wam się dziwne, że ludzie przestają nawet duże podwyżki zauważać? Nie zwracają na to uwagi

- prorokuje Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski czuje, że PiS chyli się ku upadkowi. Jasnowidz prorokuje... upadek obecnej władzy. Czyżby właśnie już w roku 2022 miał się on wydarzyć? Wszystko jest możliwe i tylko czekać na rozwój wypadków.

Gnębią mnie inne poczucia, które mnie szokują. Nie wiem, czy to poczucie dotyczy tylko naszego kraju, czy większej liczby państw, ale mam bardzo dziwne wrażenie, że stanie się coś takiego, że rząd zrzuci władzę. Nasz rząd i rządy w innych krajach przestaną być do końca rządami. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak to czuję. Stanie się to w ciągu iluś miesięcy

- ostrzega jasnowidz.

Myślicie, że faktycznie tym razem ma rację?

Czytaj także
Przeczytaj więcej