18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Jackowski ma NOWĄ WIZJĘ. Będzie zamach

15.02.2021  21:25
Krzysztof Jackowski ma wizję
Krzysztof Jackowski ma wizję Fot: Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się autorytetem uznanego jasnowidza. Jego wizje czasem się sprawdzają, dlatego Polacy czują wobec mężczyzny respekt, który czasem przekształca się w przerażenie. Teraz też nie jest inaczej - jego wizja niejednym człowiekiem wstrząśnie.

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Często miewa wizje, które się sprawdzają, dlatego wzbudza takie zainteresowanie wśród Polaków. Niestety, po ostatnim przypływie nadludzkiej intuicji - nie ma dla nas dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski zobaczył ZAMACH

Krzysztof Jackowski ujrzał zamach na ważnego polityka, który w rezultacie poskutkuje zapanowaniem bezprawia. Znany jasnowidz z Człuchowa nie ma jednak stuprocentowej pewności względem tego, w którym kraju się coś takiego wydarzy.

Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej

- mówił na swoim YouTubie.

Niestety, jasnowidz z Człuchowa nie wyklucza, że taka tragedia rozegra się w Polsce. Jakby mało nam było problemów związanych z pandemią koronawirusa i rosnącym, społecznym niezadowoleniem.

Coraz częściej, jak wykonuje wizje na temat tego roku, przychodzi do mnie takie poczucie dotyczące państw bez sterów, bezprawie. W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce

- dodał.

Boicie się, że to się ziści?

Czytaj także
Przeczytaj więcej