18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma tupet?

Krzysztof Jackowski w gorące lato... PRZEPOWIADA ZIMĘ

26.07.2022  17:41
Krzysztof Jackowski ostrzega przed zimą 2022
Krzysztof Jackowski ostrzega przed zimą 2022 Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski w środku gorącego lata wytężył swoje wewnętrzne oko i... zobaczył zimę 2022! Jasnowidz nie ma co do jej przebiegu wątpliwości. Czekają nas trudy najzimniejszej pory roku?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Początkowo pomagał policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, ale ostatecznie postanowił być blisko ludzi.

Krzysztof Jackowski prowadzi aktualnie kanał na YouTubie, gdzie w czasie filmów odpowiada na pytania widzów i wytęża swoje trzecie oko. Tym razem skupił się na tym, co czeka nas zimą.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed zimą 2022

Ostatnie lata historii świata są zdecydowanie przerażające. Odkąd tylko się zaczęły lata 20-te XIX wieku, można mieć wrażenie, że zmierzamy do jednej wielkiej apokalipsy. Strach więc wybiegać myślami do przodu, ale i tak ludzie chcą wiedzieć, jak będzie wyglądała tegoroczna zima. Krzysztof Jackowski nie waha się natomiast odpowiedzieć na to pytanie. 

Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku 

– powiedział Krzysztof Jackowski na łamach "Super Expressu".

Wierzycie w jego przeczucia?