18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niepokojąca wizja

Jackowski ZNÓW TO ZOBACZYŁ. Jasnowidz wie, kiedy przyjdzie wiosna!

20.01.2020  19:11
Jackowski ZNÓW TO ZOBACZYŁ. Jasnowidz wie, kiedy przyjdzie wiosna!
Jackowski ZNÓW TO ZOBACZYŁ. Jasnowidz wie, kiedy przyjdzie wiosna! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski po raz kolejny snuje nie do końca szczęśliwe wizje. Otworzył swe trzecie oko i już wie: NADCHODZI WIOSNA.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zawsze wie najlepiej. Co? Wszystko! Wie, gdzie morderca ukrył zwłoki, kto i kiedy rozpęta wojnę i jak będą wyglądać poszczególne pory roku. Dla przykładu już w październiku zapowiadał, że zima nie będzie zimą, tylko "zmiesza się z wiosną". Mimo że synoptycy w Polsce zapowiadali "zimę trzydziestolecia", a Brytyjczycy trzęśli się ze strachu przed mroźną "bestią ze wschodu".

Zima tak naprawdę nigdy nie nadeszła (choć ma jeszcze na to małą, acz marną szansę), a Jackowski już zapowiedział tragiczne lato. Zanim nadejdzie, ma się zacząć III wojna światowa, a wcześniej przyjść wiosna. I tu nie mamy dla Was dobrych wieści.

Wiosna nadciąga

Jasnowidz Jackowski uruchomił swe trzecie oko i już ma dla nas  kolejną tragiczną wizję. Wiosna będzie i to już za chwilę - powiedział "SE.pl". Ostatnie podrygi zimy odczujemy w drugiej połowie lutego i jeszcze w tym samym miesiącu wybuchnie wiosna!

Powiecie, że to dobrze? Nic z tych rzeczy - nie mieliśmy prawdziwej zimy, wiosna przyjdzie zbyt wcześnie, a później czeka nas koszmarne lato. To wszystko oznacza naprawdę niebezpieczne zmiany klimatu i być może, kolejny rok z rzędu suszę już w kwietniu!

Przeczytaj więcej
Komentarze