18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bezlitosny nowy rok

Jackowski wróży chaos. Upadek gospodarki, ataki policji, koniec PiS

17.12.2020  15:23
Jackowski przepowiada zło
Jackowski przepowiada zło Fot: Bartosz Krupa/East News

Mijający rok był ogromnym wyzwaniem dla wszystkich Polaków. Epidemia koronawirusa, osłabiona gospodarka oraz kontrowersyjne pomysły rządu dały się wszystkim we znaki. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega, że w przyszłym roku będzie jeszcze gorzej.

Krzysztof Jackowski to doceniana postać nie tylko w Polsce ale i za granicą. Polski wizjoner poza publikowaniem w Internecie proroczych informacji, pomaga również w policyjnych śledztwach. Niedawno podzielił się szokującą przepowiednią dotyczącą 2020 roku.

Pandemia zostanie z nami na dłużej

Zdaniem jasnowidza rozpoczęcie szczepień wywoła kolejne problemy. Niezaszczepione osoby zostaną oznakowane, otrzymają specjalny numer oraz będą miały obowiązek regularnej kontroli swojego zdrowia.

Wróżbita nie kryje niepokoju wspominając o stanie gospodarki w przyszłym roku. Kryzys ma wzrosnąć na niesłychaną dotąd skalę.

Jeśli ktoś nie ma oszczędności to niech je w czymś lokuje, ponieważ mogą się dziać rzeczy kompletnie zaskakujące - przestrzega przepowiadacz.

Wróżbita twierdzi, że zjawisko, które nas dotknie trudno nazwać inflacją. Ekonomia może się zupełnie "porwać".

Rok bezprawia, koniec PiS

Krzysztof Jackowksi uspokaja, że Polska jak na razie nie opuści UE, jednakże w kraju zapanuje bezprawie. Kumulacja łamania praw człowieka nastąpi w marcu. Jasnowidz podkreśla, że to właśnie wtedy rząd wpadnie w spore kłopoty. Ludzie wyjdą na masowe protesty, a policja będzie jeszcze brutalniejsza wobec manifestujących.

Napięcia społeczne i rozstrojona gospodarka doprowadzą w okolicach lipca do upadku PiS. Powołany zostanie rząd tymczasowy, który jednak nie zostanie uznany za całkowicie demokratyczny. Wróżbita ostrzega przed jeszcze większym osłabieniem polskiej pozycji w Unii Europejskiej.

Czytaj także
Przeczytaj więcej