18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wojna?

Jackowski zapowiada NOWY KONFLIKT. Polacy będą szukali schronienia

09.09.2021  21:42
Krzysztof Jackowski ostrzega przed konfliktem
Krzysztof Jackowski ostrzega przed konfliktem Fot: Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jeden z najbardziej znanych, polskich jasnowidzów podzielił się nową, pesymistyczną wizją przyszłości. Polski Nostradamus ostrzega przed konfliktem oraz zamieszaniem w Afganistanie.

Krzysztof Jackowski regularnie zaskakuje i straszy swoimi wizjami, które publikuje w serwisie YouTube. Podczas ostatniej transmisji Nostradamus z Człuchowa skupił się na sytuacji w Afganistanie oraz konflikcie, który dotknie Polaków.

Trzy siły wrócą do Afganistanu. To jest pułapka. Dla talibów to jest pułapka to co się stało. Oni są w tej chwili już po uszy w tej pułapce. Ale ta pułapka jest zarazem planem na coś więcej. I ten plan będzie mógł być zrealizowany przez pułapkę na talibów. Jeżeli ten konflikt rozgorzeje, to zaczną trzy siły czyli trzy siły z trzech państw i raczej tak będzie. Trzy państwa zaczną ten konflikt. W ten konflikt nie będzie wtrąconych wiele innych państw - przestrzega wróżbita.

Zdaniem Jackowskiego sytuacja ta nie będzie bezpośrednio dotyczyła Polski, lecz "polski rząd na coś się zgodził co będzie dla wielu z nas nie do przyjęcia".

Polacy będą się bali

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że pewne decyzje polskiego rządu pogorszą bezpieczeństwo w kraju, a nawet doprowadzą do paniki. Jak dodaje, Polacy będą szukali schronienia przed jakimś zagrożeniem.

Widzę ludzi, którzy gromadzą się w kinach, ale nie na filmie. Będą wchodzili w pomieszczenia, jak kina, jak inne publiczne duże pomieszczenia, jakby się schronić. Przez pewną decyzję naszego kraju my będziemy w niekomfortowej sytuacji, ponieważ pozornie w niczym nie będziemy zaangażowani czynnie, ale ta decyzja spowoduje, że przez nią będziemy się czegoś bali jako obywatele. Pewne decyzje powinny powstawać za, powiedzmy, zgodą referendalną społeczeństwa - mówił wróżbita.

Kończąc, Krzysztof Jackowski stwierdził, że nowy konflikt będzie trwał bardzo długo, co może zagrozić całemu światu. Bierną postawę w tej sytuacji ma przyjąć Europa. Czyżby Polakom groziło kolejne niebezpieczeństwo?