18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażająca wizja

Krzysztof Jackowski zdradza, co dzieje się z nami po śmierci

02.07.2020  15:08
Krzysztof Jackowski zdradza, co dzieje się z nami po śmierci
Krzysztof Jackowski zdradza, co dzieje się z nami po śmierci Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie, które od wieków nurtuje ludzkość - co dzieje się z nami po śmierci? Jego wizja jest przerażająca.

Krzysztof Jackowski kiedyś zajmował się jedynie sprawami kryminalnymi, ale odkąd stał się bardziej rozpoznawalny - skierował swoje trzecie oko na tematy, które bardzo interesują społeczeństwo. Teraz odpowiedział na jedno z tych, które nurtują nas najbardziej.

Krzysztof Jackowski o życiu po śmierci

Któż z nas nie zastanawiał się nad tym, co dzieje się z człowiekiem po śmierci? Krzysztof Jackowski ma odpowiedź na pytanie, które tak bardzo zajmuje ludzkość o wielu wieków. Nie wszystkim się jednak ona spodoba.

Jeszcze kilka lat temu miałem bardziej jednoznaczną odpowiedź na ten temat. Obserwuję rozwój technologii – nie możemy wobec tego przechodzić obojętnie. W pewnym sensie tworzymy maszyny, które działają duchowo, bezprzewodowo. Im jestem starszy, tym coraz bardziej dociera do mnie taka myśl: gdy umrzemy, obudzimy się i zrozumiemy, że do tej pory to była tylko pewna gra

- przyznał jasnowidz Jackowski.

Krzysztof Jackowski odkąd pamięta, wierzył w istnienie duszy. Kiedy szukał osób zaginionych lub zmarłych - pozostawał z nimi w niemalże mistycznym kontakcie. Nic dziwnego, że tematyka związana ze śmiercią nie jest mu obca.

Myślicie, że w związku z tym ma rację?

Czytaj także
Przeczytaj więcej