18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tak planujcie urlopy

Krzysztof Jackowski zna POGODĘ NA LATO 2022!

16.02.2022  17:23
Pogoda na lato 2022. Krzysztof Jackowski wie, jak zaplanować urlopy
Pogoda na lato 2022. Krzysztof Jackowski wie, jak zaplanować urlopy Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem, który ze swoimi wizjami często wychodzi do ludzi. Mówi nie tylko o pandemii i wojnie, ale również... o pogodzie na lato! Zobaczył, kiedy w 2022 roku najlepiej zaplanować urlop.

Krzysztof Jackowski zawsze pomoże. Jeśli nie przyda się przy poszukiwaniu zaginionych i zmarłych, prorokowaniu przebiegu zbliżającej się wojny lub trwającej pandemii koronawirusa, to istnieje szansa na to, że przepowie, chociaż pogodę na lato 2022 roku.

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na lato 2022

W swojej wizji Krzysztof Jackowski ujrzał, jaka aura spadnie na nasz kraj w letnie miesiące. Dzięki jego darowi spoglądania w przyszłość, zdecydowanie łatwiej będzie nam wszystkim zaplanować letnie urlopy.

Mówiłem, że będzie wczesna wiosna w tym roku 

– rozpoczął swoją wizję pogody na lato 2022 jasnowidz z Człuchowa. 

I się to sprawdza. Jest cieplutko. Jest fajnie, jest słońce, jest ciepło. Na pewno jeszcze powiew zimy krótki, zwięzły jakiś przyjdzie. Będziemy mieli w tym roku szybko ładną, ciepłą wiosnę i też ładne lato, chociaż w moim odczuciu nie będą to wyjątkowo upalne okresy, takie jak kilka lat temu było lato bardzo upalne. Będzie ładne lato i szybka wiosna

– zakończył swoją wizję przyszłości.

Wygląda więc na to, że mamy wszystkie letnie miesiące do dyspozycji, kiedy będziemy planować wypoczynek. Możemy korzystać z pięknej pogody i brać urlopy od czerwca do września.

Czytaj także