18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadchodzi zagłada?

Jackowski zobaczył KONIEC POLSKI?! Powtórka z historii...

06.10.2020  21:02
Krzysztof Jackowski zobaczył rzeczy straszne
Krzysztof Jackowski zobaczył rzeczy straszne Fot: Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem mniej lub bardziej optymistycznej przyszłości. Tym razem jego wizja napawa nas trwogą. Czyżby nadciągał koniec Polski, jaką znamy?

Krzysztof Jackowski kiedyś specjalizował się przede wszystkim w pomocy policji, kiedy służby usiłowały znaleźć osoby zaginione. Od jakiegoś czasu jednak jasnowidz "patrzy szerzej" i zajmuje się także sprawami społecznymi.

Tym razem Krzysztof Jackowski miał wizję, która zwiastować może nawet koniec Polski! Od wielu tygodniu człuchowski wieszcz ostrzega przed bardzo nieprzyjemnym rozwojem sytuacji w roku 2020, ale teraz przeraził nas nie na żarty.

Krzysztof Jackowski przepowiada

Polska w swojej historii miała nawet tragiczny moment totalnego zniknięcia z map świata. Nic więc dziwnego, że nasz naród jak żaden inny - boi się konfliktów zbrojnych. Teraz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, że zaczną się dziać rzeczy bardzo złe.

Zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania - głównie amerykańskie. (...) To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne

- powiedział Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube.

Wiele osób zastanawia się, czy wierzyć w wizje Krzysztofa Jackowskiego czy też nie. Nie ulega jednak wątpliwości, że nie raz i nie dwa jego przeczucia się sprawdzały. Jakiś czas temu jasnowidz zobaczył, że Polacy będą mieli problem z powrotem do kraju - ta wizja się sprawdziła, kiedy świat opanował koronawirus.

Przeczytaj więcej
Komentarze