18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojna?

Jackowski zobaczył dramat. Na Polskę idą NIEMIECKIE WOJSKA

04.11.2020  21:06
Krzysztof Jackowski miał wizję
Krzysztof Jackowski miał wizję Fot: Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski miał wizję tak przerażającą, że koronawirus nagle wydaje się nie być aż tak wielkim dramatem. Na nasz kraj pójdą, zdaniem jasnowidza, wojska niemieckie! Czyżby dramat wojny światowej miał się teraz powtórzyć? 

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu zajmuje się przewidywaniem przyszłości całego, polskiego społeczeństwa. Zainteresowaniami jasnowidza nie są już tylko zaginięcia i inne sprawy kryminalne. Niestety, od dawna nie ma właściwie żadnych dobrych przeczuć - tym razem wieści wydarzenia tak straszne, że włos jeży się na głowie. 

Niedawno Krzysztof Jackowski zobaczył coś jeszcze gorszego, od brutalnego rozwoju pandemii koronawirusa w kraju. Tym razem jasnowidz ujrzał swoim trzecim okiem wojska niemieckie, które wchodzą do Polski od strony Wrocławia i Wałbrzycha. Czyżby dramat kolejnej wojny światowej miał się stać naszą codziennością?

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję

Otóż nie do końca o to chodziło. W swojej audycji na YouTubie, Krzysztof Jackowski dokładnie wytłumaczył, jak potoczy się przyszłość tych wchodzących do Polski wojsk. Nie ma w tym nic groźnego!

Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie. Ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha. I podobnie się dzieje w Czechach

- mówił jasnowidz, ale nie pozostawił nam nadziei na spokojne jutro. W Polsce ma się w tym samym czasie bowiem bardzo źle dziać. Poza tym, za granicami zrobi się jeszcze bardziej niespokojnie.

I w tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd. Nie wiem o co chodzi, tak to poczułem. Powód tej grandy będzie przesadzony. I dalej skupiając się czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Wschodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje. (...) Potem w tej wizji mówię tak: Turcja płonie, wielki ogień, wybucha konflikt, ale nie u nas, w Turcji

- mówił.

Czyżbyśmy stali u progu ogromnego przewrotu, który na zawsze zmieni porządek współcześnie znanego nam świata? Już i tak wszędzie dzieją się rzeczy, które trudno objąć rozumem. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze