18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec pewnej epoki

Kultowy MAJONEZ KIELECKI nie będzie już taki sam. Koniec produktu?

12.01.2022  16:09
Majonez Kielecki zmienia skład.
Majonez Kielecki zmienia skład. Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Majonez kielecki jest produktem kultowym, który ma całkiem spore grono wiernych fanów. Ludzie nie wyobrażają sobie świąt bez dań z jego dodatkiem. Teraz wierni wielbiciele złapią się za głowy — przysmak zmienia swój skład! Nic już nie będzie takie samo? 

Majonez Kielecki od lat toczy boje z innymi majonezami o tytuł króla polskich stołów. Jego wierni wielbiciele nie wyobrażają sobie życia bez dodatku jajecznego sosu do swoich dań. Zachwyceni są przede wszystkim recepturą, która od lat nie uległa zmianie.

Aż do teraz! Gigant świątecznych sałatek zmienia swój skład. To z całą pewnością wywoła wielkie poruszenie wśród wiernych fanów tegoż właśnie majonezu. W końcu jego sława i chwała opierała się głównie na niezmiennej recepturze. Warto jednak dodać, że w tym przypadku będzie to naprawdę... dobra zmiana.

Majonez Kielecki zmienia skład!

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy "Społem" poinformowała, że z dniem 10 stycznia 2022 roku całkowicie wycofywała jaja z chowu klatkowego oraz wszelkie składniki i komponenty tej klasy jaj z produkcji Majonezu Kieleckiego.

Oznacza to, że kultowy Majonez Kielecki będzie teraz o wiele bardziej "przyjazny zwierzętom", a jego smak z całą pewnością na tym nie straci. Biorąc pod uwagę lepszą jakoś produktów - może tylko zyskać.

Działanie to stanowi kolejny etap realizacji długofalowej strategii zmierzającej do całkowitej rezygnacji przez WSP Społem z przytoczonych powyżej surowców. W trosce o dobrostan i los zwierząt hodowlanych firma chce wdrożyć nowe rozwiązania produkcyjne do końca 2025 roku

- możemy przeczytać w specjalnym komunikacie firmy.

Idziemy prędko drogą postępu?