18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już przesada

Lekarze płaczą nad zawodnikiem MMA. Spójrzcie na biceps [WIDEO]

14.11.2019  14:18
Lekarze płaczą nad zawodnikiem MMA. Spójrzcie na biceps [WIDEO]
Lekarze płaczą nad zawodnikiem MMA. Spójrzcie na biceps [WIDEO] Fot: Instagram/@ruki_bazuki_official

MMA to styl życia, a mięśnie to podstawa? Niekoniecznie, jeśli za wszystkim idą skrajnie niezdrowe praktyki. Popeye wrzucił do sieci film, a lekarze dosłownie nad nim płaczą.

MMA dla niejednej osoby to dosłownie styl życia. Zawodnicy tej dziedziny sportu robią wszystko, by zachwycać muskulaturą. Uciekają się nie tylko do ćwiczeń fizycznych, ale również do bardzo niepokojących praktyk.

Gwiazdor MMA wygląda jak Popeye

Popeye jest gwiazdorem MMA z Rosji. Pseudonim zawdzięcza znanej postaci z bajki, która mogła pochwalić się ogromnym bicepsem i wyjątkową siłą. Ostatnio mężczyzna wrzucił na Instagram filmik ze swojego treningu, a lekarze zaczęli nad nim płakać. Nie bez powodu.

Kirył Tereszyn, czyli Popeye, ma zaledwie 23 lata, jednak może się pochwalić międzynarodową sławą. Jego ogromne mięśnie również są obiektem zachwytu fanów MMA. Nie przeszkadza im nawet to, że sylwetka sportowca jest... skrajnie nieproporcjonalna. 

Popeye poza ciężką pracą na siłowni, ucieka się również do niezbyt pozytywnych praktyk - wstrzykuje sobie w mięśnie synthol – specyfik na przyrost masy mięśniowej. W wyniku działania tej substancji, jego bicepsy urosły do obwodu 60 centymetrów. 

Jurij Serebranski, rosyjski lekarz, jest przekonany, że takie praktyki doprowadzą młodego zawodnika MMA do tragedii. Medyk przepowiada, że 23-latek straci czucie w ramionach i stanie się niepełnosprawny. Tego samego zdania jest kulturysta, który apeluje by ktoś udzielił młodemu człowiekowi pomocy psychiatrycznej. 

Popeye nic sobie nie robi z ostrzeżeń specjalistów. Aktualnie przygotowuje się do kolejnej walki i najwyraźniej nie widzi zbliżającej się katastrofy. 

Czytaj także