18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaczęło się niepozornie

Lekarze są bezradni. 22-latka płacze kryształami [WIDEO]

24.09.2019  16:01
Lekarze są bezradni. 22-latka płacze kryształami [WIDEO]
Lekarze są bezradni. 22-latka płacze kryształami [WIDEO] Fot: Youtube

Lekarze patrzą na nią i nie wierzą. 22-latka najpierw skarżyła się na ból oka, a potem zaczęła płakać kryształami. Jest to zjawisko totalnie niespotykane. 

22-letnia Satanika Ghazaryana odczuwała ból oka. Była przekonana, że coś jej do niego wpadło i prosiła członków rodziny o pomoc w wyjęciu nieproszonego gościa z narządu wzroku. 

Kiedy teściowa kobiety wzięła do ręki chusteczkę, by wyjąć z oka synowej ciało obce - zaniemówiła. Z oczu 22-latki zamiast łez posypały się kryształy. Lekarze byli w szoku, kiedy Satanika trafiła na ich oddział.

Lekarze nie wierzą. 22-latka płacze kryształami

Początkowo kobieta nie skarżyła się otwarcie na ból głowy i oczu. Dopiero, gdy stały się one nie do wytrzymania, poprosiła o pomoc. Od tego momentu, z jej oczu codziennie można wyciągnąć od 10 do 15 kryształów.

Lekarze przez dłuższy czas nie potrafili postawić diagnozy, ani wyleczyć 22-latki. Niektórzy nawet sugerowali Satanice, że ta symuluje i... sama wkłada sobie kryształy do oczu. 

Inni twierdzą, że przyczyny tej dolegliwości należy szukać wśród rzadkich chorób genetycznych lub infekcji. Armenka przejdzie teraz gruntowne badania i być może to sprawi, że dowiemy się, jak dochodzi do tego medycznego fenomenu.

Przeczytaj więcej
Komentarze