18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiedzieliście, że jest tyle milionów?

Będzie transfer Lewandowskiego? Cena SZOKUJE!

Wojciech Kozicki
07.05.2021  21:47
Robert Lewandowski szykuje się na ostatni wielki transfer? Wielkie pieniądze w grze
Robert Lewandowski szykuje się na ostatni wielki transfer? Wielkie pieniądze w grze Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Lewandowski opuści Bayern Monachium? Media ujawniają, że taki scenariusz jest możliwy, a podobno już dwa kluby mają apetyt na polskiego sportowca. Jaka jest cena Roberta Lewandowskiego? Trzymajcie się mocno, te stawki wyrywają z butów razem ze skarpetkami!

Robert Lewandowski zakończy współpracę z Bayernem Monachium w 2021 roku? Wszystko się może zdarzyć, wystarczy tylko dobrze zapłacić. Jak ujawnia  portal sportowefakty.wp.pl, agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi pracuje nad transferem swojego klienta do innego czołowego europejskiego klubu. Jak na razie podobno aż dwa są zainteresowane współpracą z Lewandowskim, a chodzić może np. o Paris Saint-Germain, Real Madryt, Chelsea FC lub Manchester City.

Lewandowski szykuje się na transfer? Cena aż się białko ścina!

Wspomnianym portal zwraca jednak uwagę, że Lewandowski nie ma w umowie klauzuli odstępnego. Jednak każdy z tak dużych europejskich klubów stać, by zaspokoić finansowe żądania Bayernu, gdyby Polak chciał zmienić klubowe barwy.

Transfer Lewandowskiego może stać się faktem już w wakacje. Kontrakt Polaka z Bayernem Monachium wygasa 30 czerwca 2023 roku. Jaka będzie cena transferu? Jeśli chcecie policzyć ile raz musielibyście żyć, by byle zarobić, lepiej zaopatrzcie się w lepszy kalkulator…

Jak czytamy w ESPN, minimalna cena za Lewandowskiego wynosi 60 milionów euro. Trudno jednak spodziewać się, że mistrzowie Niemiec wypuszczą najlepszego napastnika na świecie za tak małe pieniądze – podaje portal sportowefakty.wp.pl.

Sportowe media podkreślają, że mógłby być to ostatni tak duży transfer w karierze Lewandowskiego. Planuje on podobno przed emeryturą zagrać jeszcze w USA, być może w Nowym Jorku lub Los Angeles.

Czytaj także
Przeczytaj więcej