18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziwne zjawisko

MOCNY DOWÓD NA ISTNIENIE DUCHÓW. Niewytłumaczalne nagranie

27.12.2021  20:07
Kobieta nagrała ducha w Wielkiej Brytanii?
Kobieta nagrała ducha w Wielkiej Brytanii? Fot: Tom Tom/Shutterstock

Badacze zjawisk paranormalnych twierdzą, że nagranie, które krąży od niedawna w sieci, jest dowodem na istnienie duchów. Tego, co pojawiło się na wideo, nikt nie jest w stanie logicznie wytłumaczyć.

Tajemnicze zjawisko zostało zarejestrowane w miejscowości Norfolk (Wielka Brytania). Na wideo widać zaparkowane auto i duży budynek. Nagle z prawej strony pojawia się jasne światełko, które bardzo szybko się przemieszcza, zostawiając za sobą jasną smugę. Na koniec świecący punkt opada. Autorka nagrania poprosiła internautów o pomoc, publikując klip w sieci.

Sprawa przyciągnęła wielu badaczy zjawisk paranormalnych, którzy postanowili przyjrzeć się lepiej temu nagraniu. Jak podkreśla Chris Romer ze Stowarzyszenia Naukowych Badań Zjawisk Anomalnych, jest to najlepsza obserwacja tego roku. Zaznacza też, że wideo może mieć mniej spektakularne wyjaśnienie i przykładowo przedstawia osobę z latarką. Nie widać tam jednak żadnego człowieka.

Duch w Wielkiej Brytanii

Do nagrania odnieśli się sąsiedzi, którzy twierdzą, że kiedyś była tam cegielnia. Według ich relacji tajemnicze światło mogłoby być duchem robotnika, który zginął tam podczas pracy.

Część osób, która obejrzała nagranie, twierdzi, że nie przedstawia ono aktu paranormalnego, a autorka klipu uchwyciła osobę spacerującą z latarką czołową. Jakie jest wasze zdanie?