18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy lecą same

Maria Kaczyńska zdradzała prawdę o swoim małżeństwie

07.03.2021  20:07
Maria Kaczyńska o małżeństwie
Maria Kaczyńska o małżeństwie Fot: Wojciech OLSZANKA/East News

Maria Kaczyńska została zapamiętana jako jedna z najcieplejszych pierwszych dam w historii. Niedawno przypomniano, co mówiła na temat swojego małżeństwa. Jej więź z Lechem Kaczyńskim była czymś niezwykłym.

Maria i Lech Kaczyńscy byli niezwykle zżytą parą. Prezydent i jego ukochana małżonka zginęli w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. Od tego momentu pozostają nam tylko wspomnienia.

Natomiast zdecydowanie jest o czym myśleć, kiedy przywołujemy przed oczy tę parę. Od zawsze było wiadomo, że Maria i Lech bardzo się kochają. Swego czasu w intymnym wywiadzie pierwsza dama zdradzała prawdę na temat swojego małżeństwa. Bardzo trudno się nie wzruszyć, kiedy mamy świadomość, jak się to wszystko skończyło.

Maria Kaczyńska o miłości do męża

"U nas przyjaźń bardzo szybko zamieniła się w kochanie. Czułam, że bezgranicznie mogę Leszkowi ufać" – wyznawała w rozmowie z „Galą” Maria Kaczyńska. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie.

Od razu byli przekonani, że są sobie pisani. Pierwsza dama wspomniała też, że mąż często przynosił jej kwiaty, a ślub dał jej poczucie pewności. Czasem zdarzały się dni, że ich zdania kompletnie się różniły.

Czasami myślimy zupełnie inaczej. Ja się obrażam, mam zadrę w sercu, a mąż kompletnie nie rozumie, o co mi chodzi. Wtedy myślę sobie, że mężczyźni to inny gatunek człowieka

– opowiadała Maria Kaczyńska.

Trzeba przyznać, że byli bardzo dobraną parą, która trwała wiernie u swojego boku na dobre i na złe. To, że zginęli razem, jest jeszcze bardziej wzruszającym elementem całej ich relacji. Teraz pamięć o rodzicach pielęgnuje przede wszystkim ich jedyna córka - Marta Kaczyńska.

Czytaj także