18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie mógł oddychać

Masturbacja może zabić? Tak się podniecił, że omal nie umarł!

21.04.2022  16:34
Masturbacja może zabić? 20-latek nie mógł oddychać!
Masturbacja może zabić? 20-latek nie mógł oddychać! Fot: Vikafoto33/Shutterstock

Masturbacja to samo zdrowie, ale czasem się zdarza, że i ona może szkodzić. A NAWET ZABIĆ. 20-latek omal nie umarł po wieczornych uciechach.

Od masturbacji nie rosną błony między palcami ani włosy na dłoniach, nie jest też ona ani niczym dziwnym, ani tym bardziej grzechem. Specjaliści wręcz rozprawiają o jej dobroczynnym działaniu. Okazuje się jednak, że czasem może być niebezpieczna.

Nie mówimy tu tylko o używaniu brudnych rąk czy dziwnych przedmiotów. Pewien 20-latek omal przez samomiłość nie umarł. A praktykował całkiem poprawnie.

Masturbacja omal nie zabiła 20-latka

Do szwajcarskich lekarzy zgłosił się młody pacjent z potwornymi dusznościami i bólem w klatce piersiowej. Biedak dosłownie nie mógł oddychać! Wyjaśnił lekarzom, że dolegliwości pojawiły się przed snem, w czasie masturbacji.

Okazało się, że wraz z podnieceniem, tak skoczyło mu ciśnienie krwi, że doprowadziło do stanu zagrażającego życiu. Lekarze wykonali mężczyźnie szereg badań. Po rentgenie klatki piersiowej stwierdzili odmę podskórną, po tomografii klatki piersiowej i szyi - głęboką odmę śródpiersia z rozedmą podskórną!

Pierwszy przypadek w historii

Odma to stan, gdy w tkance podskórnej znajduje się powietrze. Dostaje się tam ono zwykle przez odmę płucną lub śródpiersia. Zwykle do odmy dochodzi w wyniku urazu klatki piersiowej, miąższu płucnego, szyi bądź jamy brzusznej. - Spowodowana może być również pęknięciem pęcherzyków płucnych czy perforacją oskrzeli lub przełyku - podaje ABC Zdrowie. Tu pojawiła się w wyniku nagłego skoku ciśnienia wywołanego masturbacją.

Przypadek młodego Szwajcara jest tak nietypowy, że aż opisano go w piśmie naukowym "Radiology Case Reports". Lekarze twierdzą, że wystąpił pierwszy raz w historii medycyny (przynajmniej pierwszy udokumentowany).