18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mistyczne doświadczenia

Matka Teresa miała przepowiednię dla Ministra Zdrowia. Potem zmarła

24.03.2020  16:29
Matka Teresa miała przepowiednię dla Ministra Zdrowia. Potem zmarła
Matka Teresa miała przepowiednię dla Ministra Zdrowia. Potem zmarła Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski z uwagi na pandemię jest teraz cały czas aktywny. Niewiele osób zna jednak jakiekolwiek szczegóły z jego życia prywatnego, a szkoda, bo są one bardzo ciekawe. Między innymi fakt o przepowiedni Matki Teresy z Kalkuty może zainteresować wielu Polaków.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski ma teraz ogrom pracy. Polityk, który wcześniej pracował jako kardiolog, jest wciąż zajęty. Chociaż nie ma nawet czasu na sen, nie poddaje się i stara jak może walczyć dla nas z koronawirusem.

Minister Zdrowia i niezwykła przepowiednia

Jako młody mężczyzna, razem ze swoją przyszłą żoną, przebywał w Indiach, gdzie pracował m.in. z Matką Teresą z Kalkuty. Przyszły Minister Zdrowia miał okazję spotkać się z nią osobiście. 

To było jak oberwać obuchem w głowę. Takie silne oddziaływanie

- wspominał polityk na łamach gazety "Mały Gość Niedzielny", co teraz przypomina "Dobry Tydzień".

Prof. Łukasz Szumowski razem z żoną pozostali na miejscu i podjęli ciężką pracę przy potrzebujących. Na co dzień zajmowali się chorymi, myli ich, podawali jedzenie, wykonywali drobne zabiegi medyczne.

Przed powrotem do Polski, Łukasz Szumowski i jego przyszła żona poszli jeszcze na nabożeństwo adoracji. To w czasie jego trwania zakonnica miała dla nich pożegnalną przepowiednię.

Jeśli będziecie się razem modlić, będziecie razem 

- powiedziała im.

"Dobry Tydzień" informuje, że tuż po powrocie do kraju dowiedzieli się o śmierci zakonnicy. Patrząc na historię ich życia należy stwierdzić, że zastosowali się do wskazówek otrzymanych w Indiach.

Przeczytaj więcej
Komentarze