18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rząd chce masakry?

Kolonko ujawnił raport o koronawirusie

Wojciech Kozicki
02.02.2020  12:08
Koronawirus i straszna teoria - czy rząd USA i Chiny mogły zapobiec epidemii?
Koronawirus i straszna teoria - czy rząd USA i Chiny mogły zapobiec epidemii? Fot: Facebook/China Daily, Facebook/Mariusz Max Kolonko

Skąd wziął się koronawirus i jakie jest jego źródło? Kolejne teorie, informacje i szokujące nagrania wideo roznoszą się równie szybko co sama epidemia wirusa w Chin. Broń biologiczna, kosmici, tajne laboratorium... kto jest odpowiedzialny za pandemię? Mariusz Max Kolonko uważa, że rząd USA od dawna wiedział o zagrożeniu, ale nic z tym nie zrobił. Czy celowo pozwolono na wybuch epidemii?

Koronawirus roznosi się w zabójczym tempie, rośnie liczba ofiar śmiertelnych. Jak ujawniono, tragedii można było zapobiec, bo jeszcze przed wybuchem epidemii grupa osób w Chinach ostrzegała przed zagrożeniem, ale wszyscy zostali aresztowani i słuch o nich zaginął.

Mariusz Max Kolonko zdaje się potwierdzać, że służby wiedziały o możliwości wybuchu epidemii w Chinach, ale nic z tym nie zrobiły. Dotarł do raportu Krajowej Rady Wywiadu (NIC), który wylądował od razu po wyborach na biurku prezydenta Donalda Trumpa. Polityk mógł się z niego dowiedzieć m.in. jakie będą trendy jeśli chodzi o demografię, politykę i przemiany gospodarcze na świecie. Jednak znalazła się tam też informacja o nowej chorobie.

Należy spodziewać się w ciągu najbliższych kilkunastu lat nowego rodzaju wirusa –Max Kolonko cytuje raport Krajowej Rady Wywiadu.

Jak donosi Kolonko, w raporcie zaznaczono, że nowy wirus zaatakuje przed 2030 rokiem i „zabije wiele milionów ludzi w każdym zakątku świata w ciągu 6 miesięcy”. Wszystko układa się w logiczną całość? Ujawniono także, że w Wuhan w "mięsnym piekle", gdzie wybuchła epidemia, znajduje się laboratorium, w którym bada się najgroźniejsze choroby świata. Już kilka lat temu amerykańskie kontrole wykazały, że ten obiekt nie spełnia norm bezpieczeństwa i patogeny mogą się z niego wydostać na wolność.

Jak na razie koronawirus zabił 259 osób. Na całym świecie liczba zakażonych przekroczyła 11 tys. Czy epidemia wybuchnie w Polsce? Rząd PiS potwierdził, że koronawirus NA PEWNO uderzy wkrótce w naszym kraju, ale „to nic nadzwyczajnego”.

Mariusz Max Kolonko i koronawirus - epidemia była do przewidzenia?

Czytaj także
Przeczytaj więcej