18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg przyłożył do tego rękę?

Mąż urodził jej dziecko. Mówią jak doszło do zapłodnienia

Wojciech Kozicki
21.07.2020  18:24
Transpłciowa para doczekała się dziecka - zapłodnienie dzięki Bogu?
Transpłciowa para doczekała się dziecka - zapłodnienie dzięki Bogu? Fot: Instagram

Kolumbijska transpłciowa modelka Danna Sultana jakiś czas temu ogłosiła, że będzie mamą. W ciąży był jednak jej mąż. Doszło do szczęśliwego rozwiązania i urodził dziecko.

Transpłciowa rodzina z Ameryki Południowej doczekała się dziecka. Kilka miesięcy temu transpłciowa Danna Sultana ogłosiła, że wraz ze swoim transpłciowym mężem zostaną rodzicami. To jednak on miał ciążowy brzuszek i był w stanie błogosławionym.

Transpłciowa para i mężczyzna w ciąży

Jak ogłosiła Sultana na Instagramie, jej mąż ma już poród za sobą. Urodził im się synek, któremu nadali imię Ariel. Pokazała również nowe zdjęcia ze szpitala i podziękowała za naukę bezwarunkowej miłości.

Para podkreśla, że nigdy nie zgodzi się na korektę płci. Zakochani zapewniają również, że do zapłodnienia doszło w sposób naturalny. Jej mąż Landrau w mediach społecznościowych podziękował Bogu za wspaniały dar jakim jest dla niego dziecko.

Bóg jest wielki i pobłogosławił nas przybyciem naszego ukochanego Ariela Landrau Pereza. Nie sposób wyrazić wielką miłości, jaką czujemy do naszego syna. W naszym życiu pojawiła się prawdziwa miłość. Teraz możemy cieszyć się każdą chwilą u swojego boku – wyznał ojciec po porodzie. (Pudelek.pl)

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze