18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niecodzienna sprawa

Mężczyzna urodził dziecko. Sąsiedzi wytykali go palcami

19.10.2019  17:20
Mężczyzna urodził dziecko. Sąsiedzi wytykali go palcami
Mężczyzna urodził dziecko. Sąsiedzi wytykali go palcami Fot: Facebook

Mężczyzna urodził dziecko - to się w końcu wydarzyło. XXI wiek przesuwa granice niemożliwego. Niestety, nie wszyscy są na takie zmiany gotowi.

Mężczyzna urodził dziecko - to nie żart! Obawiamy się, że gdyby miało to miejsce w Polsce, partia rządząca dołożyłaby wszelkich starań, by szczęśliwy ojciec nie mógł owego dziecka wychować. Niemniej, tam, gdzie ten cud się wydarzył - sąsiedzi pary również nie potrafili się zachować.

Bianca i Nick Bowserowie są zwykłą, amerykańską rodziną. Wyróżnia ich tylko to, że w ich przypadku... to ojciec urodził dzieci. Do tego mają pewien sekret. Mianowicie Nick Bowser urodził się jako dziewczynka, a jego żona... jako chłopiec.

Mężczyzna urodził dziecko

Transpłciowa para w którymś momencie życia zapragnęła dziecka. Jeśli jednak chcieli mieć dziecko biologiczne - to Nick musiał donosić ciążę. Jak to w ogóle możliwe? Śpieszymy z tłumaczeniem.

Nick przeszedł przemianę z Nicole w mężczyznę w wieku 20 lat. Tak zaczęło go traktować społeczeństwo - nie miał jednak pieniędzy na to, by operacyjnie skorygować swoją płeć. Tak samo jego żona - oboje więc funkcjonowali w innych rolach, niż to teoretycznie i stereotypowo wynika z przyrodzonych organów. 

Nick uznał pragnienie posiadania potomstwa za na tyle silne, że przeżyje on ciążę. Parze szybko udało się doczekać pociech - synów Paxa i Kaia. Niestety, ludzie, którzy ich otaczali nie byli szczególnie wyrozumiali dla ich sytuacji.

Kiedy mieliśmy Kaia, byłem świeżo po zmianie płci, więc nie wyglądałem zbyt męsko i ludzie uważali, że ja i Bianca jesteśmy lesbijkami. Ale kiedy byłem w ciąży z Paxem, ludzie ciągle się na mnie gapili, co sprawiło, że stałem się bardzo nieśmiały. Nie mogłem znieść tych szeptów i wytykania palcami

- opowiadał Nick.

Na razie dzieci nie znają prawdy. Nie wiedzą, że to tata ich urodził. Para uznała, że nie ma potrzeby teraz mieszać im w głowach.

Nick i Bianca w czasie ciąży

Facebook
Facebook Fot: Facebook
Facebook
Facebook Fot: Facebook
Przeczytaj więcej
Komentarze