18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące wideo

Mięso OŻYŁO na desce do krojenia! Zaczęło podskakiwać

05.08.2020  14:18
Mięso zaczęło podskakiwać w kuchni
Mięso zaczęło podskakiwać w kuchni Fot: El Nariz/Shutterstock

Gwarantujemy - to nagranie wywoła w was albo obrzydzenie, albo przerażenie, a już na pewno szok. Kawałek mięsa zaczął poruszać się na desce do krojenia!

Widzieliście kiedyś coś takiego? Raczej nieprzyjemny widok zaskoczył mamę użytkowniczki Twittera z Malezji. Kobieta nie traciła jednak głowy i chwyciła za telefon, by wszystko nagrać.

Rodzina @tterororo (nick użytkowniczki Twittea) przygotowywała się właśnie do święta d al-Adha (Święta Ofiarowania). Tego dnia muzułmanie ofiarowują sobie prezenty, wspomagają też biednych, przynosząc im upominki i jedzenie. Właśnie takie miało być przeznaczenie mięsa...

Mięso zaczęło skakać

W czasie przygotowywania posiłku, jeden z kawałków mięsa zaczął nagle drżeć, wić się i podskakiwać! Przerażona Malezyjka bała się je gotować. Dziwne "zachowanie" steku minęło, dopiero gdy ten trafił na kilka minut do lodówki.

Co wydarzyło się w kuchni? Kobieta nie miała żadnych powodów do obaw - powinna wręcz cieszyć się, że dostała cudowne, bardzo świeże mięso. To właśnie świeżość sprawiła, że to zaczęło się poruszać - część zakończeń nerwowych dopiero co ubitego zwierzęcia nie zdążyła jeszcze obumrzeć.

Przeczytaj więcej
Komentarze