Epidemia głupoty?

Miriam Shaded wymienia PLUSY KORONAWIRUSA

16.03.2020  10:30
Miriam Shaded kontra koronawirus - epidemia ma plusy?
Miriam Shaded kontra koronawirus - epidemia ma plusy? Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/East News

Miriam Shaded znowu szokuje. Dała się poznać jako działaczka społeczna, broni pokrzywdzonych dzieci w Syrii, walczy z islamem i przemocą wobec kobiet oraz prostestuje przeciwko przyjmowaniu islamskich imigrantów. Tym razem oburzyła nawet swoich wielbicieli, bo dostrzegła „plusy koronawirusa”.

Koronawirus w Polsce nadal atakuje, a najnowszy bilans chorych osób i prognozy ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, są przerażające! Sądziliśmy, że arcybiskup Andrzej Dzięga osiągnął szczyt, zapraszając wiernych do kościołów, „bo Chrystus nie zaraża”. A jednak, Miriam Shaded chyba chce być jeszcze bardziej kontrowersyjna. Fani nie wierzą, że to jej twórczość intelektualna i podejrzewają, że ktoś przejął jej konto na Facebooku.

Zalety i wady koronawirusa

Shaded na Facebooku wymieniła plus koronawirusa. Wsród nich wymienia m.in. baby boom i "kwarantannodzieciątka" oraz rozwiązanie problemu starzejącego się społeczeństwa (choć ją to nie cieszy). Twierdzi również, że kraje będą skoncentrowane na walce z pandemią, więc nie dojdzie do żadnej wojny.

Swego czasu współpracował z nią Janusz Korwin-Mikke i w kwestii koronawirusa mogliby znów dojść do porozumienia. Polityk Konfederacji cieszył się niedawno, że SARS-CoV-2 to środek na polepszenie puli genetycznej, bo umrą najsłabsi.

Shaded zauważa również globalne zagrożenia dla wolności związane z koronawirusem. Podejrzewa, że wkrótce zostanie wprowadzony obrót bezgotówkowy, znikną też karty płatnicze, a ludzie będą mieli wszczepione chipy, ponieważ inne formy płatności mogą stanowić ryzyko przenoszenia chorób.

Chciała pani napisać coś mądrego i zabłysnąć w internecie, przykro mi, nie wyszło – skomentował Tomasz pod jej postem na Facebooku.

Kiedyś to miała Pani ogromny potencjał i "coś" do zaoferowania. Obecnie to od pewnego czasu same ciężkie brednie. Zdrowia życzę oraz powodzenia – uważa Krzysztof.

Ktoś już wcześniej słusznie zauważył, że jakość obecnych wypowiedzi/wpisów znacząco odbiega od tych, które były wcześniej. Ja nie wiem co ćpiesz dziewczyno, ale obecnie prezentujesz poziom (już zlikwidowanego) muła gimnazjalnego. Tak trzymaj – skomentował Jan.

miriam
Przeczytaj więcej
Komentarze