Nie ma powodów do radości

Młoda kobieta boi się, że zabiją ją jej gigantyczne piersi

03.03.2020  18:05
Młoda kobieta boi się, że zabiją ją jej gigantyczne piersi
Młoda kobieta boi się, że zabiją ją jej gigantyczne piersi Fot: Instagram/artdikaya_

Duże piersi do marzenie niejednego mężczyzny i niejednej kobiety. Panie często decydują się na operacje plastyczne, by powiększyć to, co dała im natura. Nieco innego zdania są kobiety, które zostały po prostu hojnie obdarzone.

Anastasi Berthier boi się, że jej ogromny biust któregoś dnia sprawi, że zginie. Kobieta nosi rozmiar 34KK. Trzeba przyznać, że jej duże piersi robią niesamowite wrażenie i ciężko od nich oderwać rozpalony do czerwoności wzrok.

Duże piersi są jej przekleństwem

Niestety, Anastasi żali się, że ogromny biust jest tak naprawdę jej przekleństwem. 

Ciężko jest mi znaleźć bieliznę dla siebie. Tylko niektóre sklepy mają w ofercie bieliznę odpowiadającą mojemu rozmiarowi piersi. Odczuwam ogromny ból pleców, kiedy przebywam w tej samej pozycji dłuższy czas

- wyznała w rozmowie z Mirror. 

Duże piersi do nie tylko dyskomfort fizyczny, ale również realne zagrożenie. Anastasi niemalże każdego dnia obawia się o swoje życie. Dlaczego? Otóż istnieją osoby, które mają dosłownie obsesję na punkcie dekoltu kobiety.

Jeden facet napisał mi, że podetnie sobie żyły, jeśli mu nie odpiszę. Moi prześladowcy nękają nie tylko mnie, ale też moich przyjaciół, rodzinę, a nawet fotografów, z którymi współpracuję. Boję się, ponieważ obsesja tych ludzi staje się dla mnie bardzo niebezpieczna

- wspomina Rosjanka.

Jeśli strach będzie zbyt duży do pokonania, zawsze można rozważyć mniej popularną operację zmniejszenia biustu.

Przeczytaj więcej
Komentarze