18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta zmienną jest...

Modelka będzie mamą. Dziecko urodzi jej mąż

Wojciech Kozicki
13.06.2020  19:22
Czy ten pan i pani...
Czy ten pan i pani... Fot: Instagram

Słynna modelka Danna Sultana zostanie mamą. Nie będzie to jednak klasyczna historia o porodzie u celebrytki. Okazuje się, że kobieta była mężczyzną, a dziecko urodzi jej mąż, który był kobietą. Jakiej płci będzie ich potomek?

Miłość nie jest prosta. Danna Sultana to kolumbijska modelka, która urodziła się jako mężczyzna. Przeszła jednak liczne operacje zmiany płci i obecnie przedstawia się jako kobieta. Jej partnerem jest Esteban Landrau, który kiedyś był kobietą, ale zmienił sobie płeć. Wkrótce przyjdzie na świat owoc ich miłości, bo jak ogłosiła para, Esteban jest w ósmym miesiącu ciąży i ma pokaźny ciążowy brzuszek.

Transseksualna para, ciąża i dziecko

Para potwierdziła, że spodziewają się chłopca. Będzie miał na imię Ariel. Wiadomo również, że nastąpiło naturalne poczęcie, a Landrau i Sultana są biologicznymi rodzicami.

Oboje są transseksualni i przeszli już wiele operacji zmieniających płeć. Jednak – jak wynika z medialnych doniesień – nie usunęli jeszcze swoich genitaliów, co umożliwiło im zostanie rodzicami (para zapewnia, że do zapłodnienia doszło naturalnie, oboje są biologicznymi rodzicami) – pisze Radio ZET.

Chcecie wiedzieć jak radzi sobie transseksualna para z ciążą? Wszystko można śledzić na Instagramie Sultany, które opisuje m.in. skurcze swojego partnera.

Zagłosuj

Czy Robert Biedroń powinien być prezydentem Polski?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze