18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

III wojna światowa?

Mroczna wizja Jackowskiego."Polska wyludniona"

06.04.2022  19:21
Mroczna wizja Jackowskiego."Polska wyludniona"
Mroczna wizja Jackowskiego."Polska wyludniona" Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i nowe wizje. Polski Nostradamus ostrzega, że część Polski opustoszeje. Mówi o tajemniczych siłach, które będą chciały wywołać chaos na terenie naszego kraju, a lokalny konflikt może przerodzić się w III wojnę światową.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znów spojrzał w przyszłość i ujrzał „opustoszałą część Polski”. Przypomniał, że już w 2020 roku ostrzegał, iż jeśli Polska weźmie jakikolwiek udział w wojnie, to może stracić przez to część terytorium na wschodzie. Nie sądzi jednak, że Polska podzieli los Ukrainy, ale podczas wojny przyjdzie moment, gdy „część Polski będzie wyludniona”, a potem kraj zostanie podzielony na 3 części. Podkreśla, że wizja ma znacznie symboliczne.

Nowa wizja Jackowskiego. Jasnowidz o sytuacji w Ukrainie

Zdaniem Jackowskiego, taka sytuacja nie będzie wynikiem ataku, ale efektem, „czegoś niewidzialnego”. Pokrywa się to z wizją Wojciecha Glanca, który zapowiada „rakiety nad Polską, skażenie Europy i grzyb atomowy”?

Jackowski zapowiada, że kwiecień będzie „miesiącem militarnym”. Na Ukrainie dojdzie do wydarzeń, które wywołają panikę w Polsce i doprowadzą do częściowego dobrowolnego exodusu w Polsce. Profeta zwraca jednak uwagę, by nie uciekać i nie zostawiać dobytku. Polski Nostradamus ostrzega, że "pewne siły" będą chciały wywołać chaos i dezinformację na terenie Polski.

Czeka nas też kolejny konflikt militarny na świecie, który może przerodzić się w III wojnę światową.

Panika powstanie niebywale na wyrost. Ludzie zaczną masowo reagować. Chcę poradzić, byście do ostatniej chwili nie opuszczali swoich miejsc zamieszkania. Rozsądnie przyglądajcie się co się dzieje. Słowa często nas zwodzą – zapowiada jasnowidz Jackowski.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego i wyludniona część Polski [WIDEO]