czarno to widział

Mroczna wizja Nostradamusa na 2022 rok. Głód i wielkie kataklizmy

Emilia Waszczuk
30.12.2021  14:22
Mroczne wizje Nostradamusa na 2022 rok
Mroczne wizje Nostradamusa na 2022 rok Fot: shutterstock

Koniec świata nadciąga? Ponoć jeszcze nie teraz. Rok 2022 będzie jednak preludium zagłady. Ziemię czekają wielkie klęski i masowy głód. Nostradamus zobaczył to już kilka wieków temu!

Nowy rok, nowe-stare przepowiednie. Oto otwieramy się na wizje jednego z największych jasnowidzów, jaki stąpał po ziemi. Mowa oczywiście o Nostradamusie, który przewidział takie wydarzenia, jak rządy Hitlera, ataki na WTC z 11 września 2001 roku czy lądowanie na księżycu. Choć Nostradamus żył kilkaset lat temu, zostawił po sobie księgę pełną wizji. Również na 2022 rok

Co nas czeka w najbliższych miesiącach? Nostradamus nie miał dla ludzi dobrych wieści. I nie on jeden. Znana bułgarska wieszczka Baba Wanga twierdziła na przykład, że w 2022 roku czekają nas wielkie katastrofy klimatyczne i wybudzenie zabójczego wirusa, ukrytego w lodowcach. A to dopiero początek jej mrocznych wizji. Wróćmy jednak do Nostradamusa...

Przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok

Żyjący około 500 lat temu jasnowidz twierdził, że w 2022 roku ziemię czekają prawdziwe klęski. To w nadchodzącym roku wybudzić się mają uśpione od dawna wulkany, których erupcje siać będą wielkie spustoszenie. Nostradamus twierdził też, że czekają nas potężne trzęsienia ziemi, które pochłoną życie wielu ludzi.

Inna wizja na 2022 rok to wielki głód, co ciekawe, to samo wieszczyła nam wspomniana już Baba Wanga. Ona twierdziła, że winna będzie szarańcza, on, że żywność stanie się tak droga, iż ludzi zwyczajnie nie będzie stać na jedzenie. Dopełnieniem klęski głodu ma być wielki konflikt między największymi mocarstwami świata. Czyżby w końcu nadejść miała wojna, od tak dawna zapowiadana przez polskiego wróżbitę, Krzysztofa Jackowskiego?

Koniec świata

Nostradamus przewidział też potencjalny koniec świata, albo przynajmniej jego części. Nie wiadomo jednak, czy nastąpi on w 2022 roku, czy później. Wiadomo za to, jak będzie wyglądał. Zdaniem jasnowidza w planetę uderzy wielka asteroida, która spowoduje masową zagładę ludzkości.

O asteroidzie lub innym obiekcie niebieskim, który miałby zakończyć żywot na Ziemi, mówiło już wielu jasnowidzów, niektórzy twierdzą, że wspominała o nim nawet Biblia. Zdaniem słynącego z nadprzyrodzonych mocy rabina Josefa Bergera musimy na niszczycielską gwiazdę "boom star" jeszcze trochę poczekać.

Czytaj także