18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażająca przepowiednia

NADCIĄGA APOKALIPSA?! Właśnie rozpadł się "kamień śmierci"

08.03.2022  19:58
Rozpadł się "kamień śmierci"
Rozpadł się "kamień śmierci" Fot: IgorZh/Shutterstock

Niepokojące informacje docierają z Japonii, gdzie rozpadł się głaz Sessho-seki, nazywany "kamieniem śmierci". Według ludowych przekazów w jego wnętrzu setki lat temu ukrył się śmiercionośny demon. Pęknięcie skały może wróżyć kataklizm.

Japończycy zapowiadają katastrofę, po tym, jak kamień Sessho-seki rozleciał się na kawałki. Według japońskiej legendy ta znana wulkaniczna skała więziła w sobie mściwego demona. Pęknięcie głazu może oznaczać, że wydostał się on na wolność.

"Kamień śmierci" zniszczony

Według ludowych wierzeń Sessho-seki miał uśmiercać każdego, kto tylko odważył się go dotknąć. Japończycy wierzą, że nie jest to zwykła skała, a przeobrażone zwłoki Tamamo-no-Mae, pięknej kobiety, którą opętał duch kitsune lub dziewięcioogoniastego lisa.

Tamamo-no-Mae biała być wykorzystana do uwiedzenia, a następnie zamordowania cesarza Toby. Demona udało się jednak wykryć i wypędzić. Potem zgodnie z wierzeniami wtopił się on w "kamień śmierci".

Miejsce, gdzie leży Sessho-seki od lat zarejestrowane jest jako historyczne. Pęknięcia na skale pojawiały się od lat, lecz właśnie teraz kamień całkowicie się rozpadł.

logo Tu się dzieje