18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne

Na jaw wyszła największa tajemnica Jackowskiego. To stąd te wizje!

29.09.2019  16:47
Na jaw wyszła największa tajemnica Jackowskiego. To stąd te wizje!
Na jaw wyszła największa tajemnica Jackowskiego. To stąd te wizje! Fot: JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Krzysztof Jackowski sypie wizjami jak z rękawa. Znany jasnowidz zdradził, skąd się biorą jego przebłyski przyszłości - teraz to wszystko nabiera sensu.

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym, czynnym, polskim jasnowidzem. Na początku swojej kariery, skupiał się wyłącznie na pomocy policji w odnajdowaniu zaginionych i rozwiązywaniu skomplikowanych spraw kryminalnych.

Krzysztof Jackowski ujawnia, skąd się biorą jego wizje

Od jakiegoś czasu, Jackowski angażuje się również w sprawy interesujące społeczeństwo, takie jak np. zaginięcie i śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Niejeden internauta zachodzi w głowę, skąd biorą się wizje jasnowidza z Człuchowa? Teraz prawda ujrzała światło dzienne.

Opowiedział o tym sam Krzysztof Jackowski. W swojej książce zdradza, że jego wizje są powiązane... z fazami księżyca.

Kiedyś zauważyłem - a właściwie Kasia zauważyła (żona - przyp. red.) - że jasnowidzenie ma ścisły związek z fazami Księżyca. Nigdy bym się nie zorientował. Pewnego razu mówię do żony: "Kur**, dwa tygodnie słabych wizji. One niby są, ale jakbym flaki z olejem wyciągał. A zdarzały się tygodnie, że... nieraz dzień po dniu miałem trzy czy cztery trupy. Jednego dnia miałem dwa trupy! Jaka to wydajność, aż żyć się chciało. Na pewno ma to ścisły związek z fazami Księżyca - napisał jasnowidz.

Wierzycie, że faktycznie tak jest? Ciekawi jesteśmy, co powie, jak nadejdzie pełnia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze