18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naga prawda o gastonomii

"Naga restauracja" to prawdziwy hit. Ubrania są tam zbędne

29.02.2020  16:27
"Naga restauracja" to prawdziwy hit. Ubrania są tam zbędne
"Naga restauracja" to prawdziwy hit. Ubrania są tam zbędne Fot: GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/East News

"Naga restauracja" otwiera się w Szwajcarii. Będzie można zjeść w niej romantyczną kolację, nie mając na sobie ani jednej sztuki odzieży.

Wiele osób wybierając się do restauracji, łamie sobie głowę, jaki strój będzie najodpowiedniejszy. "Nagie restauracje" przychodzą takim ludziom z pomocą - tam ubrania są tylko zbędnym dodatkiem. 

Lokale, w których ludzie jedzą posiłki tak, jak ich Pan Bóg stworzył, powstały już w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Teraz taki sam przybytek otwiera Bazylea. W jednym z największych miast Szwajcarii będzie można zjeść posiłek bez ubrań, w miejscu publicznym.

"Naga restauracja" dogodzi klientom

Klienci restauracji całą swoją odzież będą zostawiać w szatni, zanim zasiądą do stołu. Kelnerzy i kelnerki mają za zadanie obsługiwać gości nago. Dla szczególnie wstydliwych osób, restauracja przewiduję ewentualność spożycia posiłku w samej bieliźnie. 

W Szwajcarii, w przeciwieństwie do Polski, nagość w miejscu publicznym nie jest zakazana, o ile dana osoba nie rozbiera się z myślą o spełnieniu niemoralnych fantazji. Wyobrażacie sobie taki lokal w centrum Warszawy?

Jedna z restauracji tego typu, O'naturel w stolicy Francji (zobrazowana na zdjęciu) została zamknięta w 2019 roku z powodu niewielkiego zainteresowania spożywaniem posiłków w negliżu. Widać Francuzi mają pomysły na jeszcze odważniejsze atrakcje. 

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, co do atrakcyjności fizycznej swojego potencjalnego partnera, to na pierwszą randkę taka restauracja jest pomysłem jeszcze lepszym niż basen. Wiadomo w końcu, że przez żołądek najprościej trafić do serca, a brak ubrań to już tylko krok do erotycznych uniesień.

Czytaj także
Przeczytaj więcej