To nie jest nawet śmieszne

Oto najgorszy prezent na Boże Narodzenie. Nikt się z niego nie ucieszy

22.12.2019  19:01
Oto najgorszy prezent na Boże Narodzenie. Nikt się z niego nie ucieszy
Oto najgorszy prezent na Boże Narodzenie. Nikt się z niego nie ucieszy Fot: Marek BAZAK/East News

Najgorszy prezent na Boże Narodzenie naprawdę istnieje. Jest coś, czego lepiej nie kupować nikomu, nawet w formie żartu. Strzeżcie się takich pomysłów! 

Najgorszy prezent na Boże Narodzenie, który nikomu się nie spodoba to mit? Nic bardziej mylnego. Faktycznie istnieje jeden podarek, z którego najpewniej nie ucieszy się nikt - może co najwyżej obdarowywanego wprawić w zakłopotanie.

Najgorszy prezent na Boże Narodzenie, jaki tylko można sobie wyobrazić to... bielizna! Brzmi niewinnie, a jednak z tego podarku mogą wyniknąć niemalże same problemy.

Najgorszy prezent na Boże Narodzenie

Dla przykładu - mężczyzna obdarowany bielizną w bombki, renifery lub choinki - prawdopodobnie nigdy jej nie założy, a najgorszy prezent na Boże Narodzenie będzie leżał na dnie szafy, co jakiś czas falą zawstydzenia przypominając mu o swojej obecności.

Z kobietami jest jeszcze gorzej. Jeśli partner kupi swojej ukochanej zbyt mały biustonosz lub za duże majtki (a warto dodać, że "na oko" bardzo ciężko odgadnąć, jak rozmiar jest właściwy) to jest to prosta droga do tragedii. Urażona partnerka w najlepszym wypadku po prostu się rozpłacze, a w najgorszym... może wypominać ukochanemu tę sytuację przez długie lata.

Kupowanie bielizny znajomym jest również bardzo średnim pomysłem, bowiem może sprawić, że dana osoba poczuje się zawstydzona faktem, że dostaje coś takiego od osoby niezwiązanej z nią emocjonalnie aż tak blisko. Może też dojść do dramatycznego w skutkach nieporozumienia. 

Dalej macie ochotę kupić bieliznę na Święta? Najlepiej zrobicie, jeśli taki prezent sprawicie... samym sobie. Innej opcji w tym wypadku nie widzimy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze