18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na żywo

Nawiedzona lalka terroryzuje domowników. Zaczęła mówić w innym języku

16.01.2020  09:52
Nawiedzona lalka terroryzuje domowników. Zaczęła mówić w innym języku
Nawiedzona lalka terroryzuje domowników. Zaczęła mówić w innym języku Fot: EAST NEWS

Nawiedzona lalka z Teksasu utrudniała życie pewnej rodzinie. Zabawka w tajemniczy sposób zaczynała mówić - dodatkowo robiła to w obcym języku. 

Nawiedzona lalka to jedynie wytwór wyobraźni twórców horrorów? Okazuje się, że niekoniecznie! Na własnej skórze przekonała się o tym pewna rodzina z Teksasu, która żyła pod jednym dachem z zabawką grozy.

Dodatkowej dozy makabryczności dodaje tej sytuacji fakt, że była to urocza lalka stworzona na wzór Elsy z "Krainy Lodu". W 2013 roku córka Emily Madonii, Aurelia, dostała ją w prezencie na Święta Bożego Narodzenia. Radość dziewczynki nie trwała długo - zaczęły się dziać rzeczy niepokojące

Nawiedzona lalka terroryzuje rodzinę

Po 2 latach Elsa zaczęła mówić... po hiszpańsku. Na zabawce nie było żadnego przycisku, którym można byłoby zmienić język. Potrafiła jedynie śpiewać filmowy hit "Let it go" po naciśnięciu guzika. W pewnym momencie lalka zaczynała śpiewać nawet wtedy, kiedy była wyłączona. 

Jakby tego było mało - rodzina próbowała z lalką walczyć, wielokrotnie wyrzucając ją z domu. Ona jednak... za każdym razem wracała! 

To nas zaskoczyło. Wrzuciliśmy lalkę do worka na śmieci, który umieściliśmy w kolejnym worku na śmieci, który szczelnie zamknęliśmy. Później włożyliśmy to do kosza, który był wypełniony innymi śmieciami. W dniu wywożenia odpadów, kosz opróżniono. W końcu zdążyliśmy już zapomnieć o zabawce i dzisiaj Aurelia mówi, że widziała Elsę na podwórku

- opowiada Emily Madonii w mediach społecznościowych.

Rodzina jest przekonana o tym, że lalkę nawiedza jakiś duch bądź demon