18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niedźwiedź włamał się do mieszkania i zagrał na pianinie. Właściciele byli w szoku

Redakcja
06.06.2017  13:59
Niedźwiedź grał na pianinie
Niedźwiedź grał na pianinie Fot: youtube.com/watch?v=Gz7pRGMdbWE

Po krótkiej grze nabrał ochoty na ulubione przekąski.

Wiele rzeczy potrafi zadziwić. Jedną z nich z pewnością jest niedźwiedź, który włamał się do mieszkania, aby zagrać na pianinie. Krótki koncert musiał być dla niego wyjątkowo wyczerpujący, postanowił więc nabrać sił pałaszując smakołyki w kuchni.

Jak informuje serwis HuffingtonPost.com, niecodzienne zajście zostało zarejestrowane przez domową kamerę. Do jednej z posesji w amerykańskim stanie Kolorado wtargnął dziki zwierz. Intruz przez jakiś czas zwiedzał wszystkie pomieszczenia, po czym przez chwilę zagrał na stojącym przy oknie pianinie.

Policja w mieście Vail w Stanach Zjednoczonych wielokrotnie ostrzegała mieszkańców o możliwych wtargnięciach. Powstają nawet specjalne zabezpieczenia, które mają uniemożliwić misiom wchodzenie do pomieszczeń.

 

Przeszukał mieszkanie

Niedźwiedź oczywiście nie zagrał pięknej melodii, ponieważ uderzanie w klawisze było zupełnie przypadkowe. Prawdopodobnie oparł się na instrumencie wyłącznie po to, aby spojrzeć na to, co jest za oknem.

Gdy stracił zainteresowanie muzyką, odwiedził też inne pokoje. Najciekawsza była dla niego kuchnia i znajdujące się tam jedzenie. Rozrzucone opakowania i rozerwane paczki sugerują, że zwierzak znalazł to, po co przyszedł.

Co ciekawe, gdyby nie wideo z nieproszonych odwiedzin zwierzaka, właściciele nadal żyliby w błędnym przekonaniu, że sprawcą grabieży był człowiek. Wszystko przez to, że niedźwiedź pozostawił po sobie jedynie drobne zniszczenia i... pusta lodówkę.

Zobacz zabawne wideo

Przeczytaj więcej
Komentarze