18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Muzułmańska seks bomba

Zrzuciła nikab, pokazała się w bikini

06.02.2020  16:05
"Nagie zdjęcia" muzułmanki - to zamach na zasady islamu?
"Nagie zdjęcia" muzułmanki - to zamach na zasady islamu? Fot: Twitter

Nikab, czyli muzułmańskie nakrycie głowy, całkowicie skrywa kobiece piękno. Rahaf Mohammed al-Qunun się zbuntowała i pokazała światu, jak naprawdę wygląda bez nikabu. Muzułmanie jej nie darują?

Rahaf Mohammed al-Qunun to nastolatka z Arabii Saudyjskiej, która miała dość hidżabu i zasłaniania twarzy. W 2019 roku uciekła od rodziny i poleciała do Kanady prosząc o azyl, a teraz przed całym światem zrzuciła nikab.

Zamieniła nikab na bikini

Rahaf opublikowała bardzo odważne zdjęcie na Twitterze. Nie chciała dłużej patrzeć na świat przez wąski otwór w chuście. Teraz wszyscy mogą zobaczyć jak prezentuje się seksowna muzułmanka w bikini.

Wielka przemiana w moim życiu. Chce być wolną kobietą i mężczyźni nie będą zmuszali mnie do noszenia czarnych prześcieradeł – napisała nastolatka pod zdjęciem.

Terroryści kontra seks bomba

Jak się można było spodziewać, jest krytykowana przez radykalnych muzułmanów, którzy nowe zdjęcia uznali za „nagie” . Niektórzy podejrzewają, że może w ten sposób narazić się na zemstę islamistów, a nawet stać się celem terrorystów. Jedno jest pewne, seks bomba już odpaliła w mediach społecznościowych i jest nie do zatrzymania.

twitter 1