18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani oszaleli

Sweter nieprany od 30 lat został sprzedany za krocie

28.10.2019  17:05
Sweter nieprany od 30 lat został sprzedany za krocie
Sweter nieprany od 30 lat został sprzedany za krocie Fot: Youtube

Sweter nieprany od dziesiątek lat, przypalony i poplamiony został sprzedany za 334 tys. dolarów (czyli ok. 1,3 mln zł). Nabywca jest niebywale szczęśliwy.

Nirvana była skrajnie mocno kochana przez swoich fanów. Niezbity dowód tego widzimy nawet dziś. Sweter zmarłego tragicznie wokalisty zespołu - 27-letniego Kurta Cobaina, został sprzedany za kwotę, która może przyprawić o zawrót głowy.

Poplamiony, przypalony, nieprany od 30 lat sweter z akrylu, moheru i lycry, który Kurt miał na sobie podczas występu w programie „MTV Unplugged” pod koniec roku 1993 - poszedł pod młotek. 

Nirvana wciąż elektryzuje 

Kardigan wokalisty zespołu Nirvana, został właśnie sprzedany za rekordową sumę 334 tys. dolarów (czyli ok. 1,3 mln zł). Na tej samej aukcji sprzedano jeszcze gitarę Fender Mustang, również należącą do Cobaina. Jej nabywca kupił ją za 340 tys. dolarów.

Nirvana i Kurt Cobain do dziś budzą ogromne emocję. Wokalista jest niechlubnym członkiem tzn. "klubu 27", a jego życie i śmierć elektryzują miliony. Muzyk nie rodził sobie z depresją, uzależnieniem od środków odurzających i odebrał sobie życie w kwietniu 1994 roku. 

Pozostała po nim jego twórczość i jak widać - cenne pamiątki. 

Zobacz także