18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nostradamus:

KONIEC ŚWIATA i... atak żywych trupów

30.01.2021  18:25
Nostradamus o końcu świata
Nostradamus o końcu świata Fot: IgorZh/Shutterstock

Nostradamus spłynął z bardzo trafnych przepowiedni, które się ziszczały. Tym bardziej możemy być przerażeni tym, co przewidział na najbliższe lata. To wszystko brzmi jak najczarniejszy scenariusz filmu grozy. 

Nostradamus jest najbardziej znanym jasnowidzem w historii ludzkości. Nic dziwnego - z jego ust wyszły przepowiednie, które na naszych oczach się spełniają. Tym bardziej fakt, że miał on przeczucia również na najbliższe lata - jest przerażający. Spełnienia takiej przepowiedni nie życzymy nikomu, a już na pewno nie sobie.

Nostradamus zobaczył rzeczy wyjątkowo straszne, które od razu kojarzą się nam z końcem świata. 2021 rok zwieńczą: gigantyczny głód, uderzenie asteroidy  - a to wszystko dotknie największe, najbogatsze państwa świata.

Nostradamus zobaczył żywe trupy

Najbardziej przerażającym elementem przepowiedni znanego jasnowidza jest jednak ten, w którym mówi on o... apokalipsie zombie. Czyżby żywe trupy, które znamy jedynie z najmroczniejszych horrorów - miały się stać naszą przykrą codziennością?

Portal whatnext.pl podaje, że kiedy już uporamy się z pandemią koronawirusa, przyjdzie nam zmierzyć się z ... żywymi trupami. Zombie mają powstać w wyniku eksperymentu jednego z rosyjskich naukowców, którzy stworzy broń biologiczną zamieniającą ludzi w żywe trupy. Tego nie wymyśliliby nawet najlepsi scenarzyści.

Dla uspokojenia nastrojów przypominamy jednak, że zapiski Nostradamusa są bardzo niezrozumiałe i ich poprawna interpretacja to połowa sukcesu. Mamy więc szczerą nadzieję, że zapis o żywych trupach to czyjś koszmarny błąd. 

Oby tym razem nawet coś podobnego do tej wizji się nie spełniło. Zdecydowanie po 2020 roku za dużo nam tego rodzaju atrakcji.

Czytaj także