18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra i groza

Nostradamus zobaczył ZŁO. Apokalipsa przyniesie atak żywych trupów?

19.06.2021  17:00
Nostradamus ujrzał zło i dramat
Nostradamus ujrzał zło i dramat Fot: Sandy MacKenzie/Shuttestock

Nostradamus spłynął z bardzo trafnych przepowiedni, które się spełniały. Tym bardziej możemy być przerażeni tym, co przewidział na najbliższe lata. Niejeden scenarzysta horrorów mógłby się inspirować wizją jasnowidza. 

Nostradamus był chyba najbardziej znanym jasnowidzem w historii ludzkości. Nic dziwnego - z jego ust wyszły przepowiednie, które na naszych oczach się spełniają. Niestety, na lata naszego życia zobaczył coś niesamowicie przerażającego, scenariusz jak z horroru. Spełnienia takiej przepowiedni nie życzymy nikomu, a już na pewno nie sobie.

Nostradamus zobaczył rzeczy wyjątkowo straszne, które od razu kojarzą się nam z końcem świata. 2021 rok zwieńczą: gigantyczny głód, uderzenie asteroidy  - a to wszystko dotknie największe, najbogatsze państwa świata. Stoimy w obliczu apokalipsy.

Przepowiednia na 2021: Nostradamus zobaczył żywe trupy

Najbardziej przerażającym elementem przepowiedni znanego jasnowidza jest jednak ten, w którym mówi on o... apokalipsie zombie. Czyżby żywe trupy, które znamy jedynie z najmroczniejszych horrorów - miały się stać naszą przykrą codziennością?

Specjaliści zajmujący się odczytywaniem skomplikowanych przepowiedni Nostradamusa podają, że kiedy już uporamy się z pandemią koronawirusa (co zbliża się wielkimi krokami), przyjdzie nam zmierzyć się z ... żywymi trupami. Zombie mają powstać w wyniku eksperymentu jednego z rosyjskich naukowców, którzy stworzy broń biologiczną zamieniającą ludzi w żywe trupy. Tego nie wymyśliliby nawet najlepsi scenarzyści.

Dla uspokojenia nastrojów przypominamy jednak, że zapiski Nostradamusa są bardzo niezrozumiałe i ich poprawna interpretacja to połowa sukcesu. Mamy więc szczerą nadzieję, że zapis o żywych trupach to czyjś koszmarny błąd. 

Oby tym razem nawet coś podobnego do tej wizji się nie spełniło. Zdecydowanie po 2020 roku za dużo nam tego rodzaju atrakcji.

Czytaj także