18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sekret? Wódka!

Nowojorska wampirzyca! Ma 71 lat, a wygląda na 20...

15.11.2020  17:08
Wera Wang młody wygląd
Wera Wang młody wygląd Fot: AFP/EAST NEWS

Vera Wang ma 71 lat, ale chyba nikt, kto ją zobaczył - nie mógł w to uwierzyć. Milionerka wygląda maksymalnie na 27 lat. Nazywana jest przez to nowojorską wampirzycą. Przez lata nie zdradzała, czemu zawdzięcza taką prezencję, ale w końcu zaczyna mówić. Zdumiewające, jak niewiele jej trzeba by zachować witalność.

Vera Wang ma 71 lat, chociaż jej twarz i sylwetka wyglądają, jak skóra zdjęta z nastolatki. Procesy starzenia wyraźnie nie trzymają się popularnej w USA projektantki mody. Okazuje się, że kobieta wcale nie robi jakichś wybitnych zabiegów - jej przepis na wieczną młodość jest stosunkowo prosty.

Vera Wang przez swój niesamowicie młody wygląd jest nazywana w USA nowojorską wampirzycą. Wampiry bowiem w naszej popkulturowej głowie kojarzą się z wiecznie młodymi, witalnymi i pięknymi istotami. 

Wiecznie młoda Vera Wang

Vera Wang prowadzi aktywnie swojego Instagrama. Nie ma jej się co dziwić! 71-latka wygląda na fotografiach lepiej niż cała masa młodziutkich influencerek. Takie ciało w tym wieku to skarb.

Projektantka mody z USA zdradziła w wywiadzie dla magazynu "People" sekret swojej urody. Składają się na nią jedynie okazjonalne ćwiczenia na siłowni, odpowiednia ilość snu oraz... koktajle z wódki pite "od czasu do czasu".

Do wszystkich tych rzeczy mamy doskonały dostęp w Polsce. Może warto zacząć praktykować i już wkrótce zaskoczyć rówieśników zatrzymanym czasem. Jak widać, nie trzeba wydawać milionów na zabiegi medycyny estetycznej. Nawet osoba, która może sobie na to pozwolić - tego nie robi. 

Przeczytaj więcej
Komentarze