Dom pełen niespodzianek

Odkrył tajemniczy tunel we własnej piwnicy. Zdjęło go przerażenie

31.01.2020  09:51
Odkrył tajemniczy tunel we własnej piwnicy. Zdjęło go przerażenie
Odkrył tajemniczy tunel we własnej piwnicy. Zdjęło go przerażenie Fot: Pixabay

Mieszkaniec USA odkrył we własnym domu tajemniczy tunel. Był przerażony tym faktem i z duszą na ramieniu usiłował dowiedzieć się, dokąd on prowadzi. 

USA jest krajem tak ogromnym, że zupełnie nie dziwi nas rzeczywistość, w której to właśnie tam najczęściej dzieją się dziwne rzeczy. Historia tego domu jedynie potwierdza naszą tezę.

Pewien mieszkaniec Indiany w USA nabył posiadłość, która skrywała wiele tajemnic. Tuż po przeprowadzce mężczyzna odkrył, że ma dosłownie pod bokiem zabite deskami, tajemnicze przejście. Na jego końcu mogło być dosłownie wszystko. 

USA: tajemniczy tunel w domostwie 

Każdy fan horrorów wie, że tajemnicze tunele nie zapowiadają niczego dobrego. Mimo to, mężczyzna z Indiany postanowił sprawdzić, co znajduje się na końcu odkrytego pomieszczenia. Zrobił to z duszą na ramieniu. 

Ostatnią rzeczą, o której każdy z nas myślał, że może tam znaleźć, był ciemny, przerażający tunel. Szczerze mówiąc, wtedy byłem tym naprawdę przerażony, ale teraz myślę, że to naprawdę fajna część domu...

- stwierdził Chase Cresgy, nabywca wspomnianego domu.

Wiadomo już, że willa została wybudowana na specjalne życzenie medyka, który służył podczas I wojny światowej. Tajemniczy tunel mógł być np. magazynem węgla. Ogłoszenie o sprzedaży domu nie zawierało informacji o jego istnieniu.

Cresby wrzucił nawet do sieci filmik, w którym przechodzi przez tunel. Trzeba przyznać, że robi on mocne wrażenie.

Przeczytaj więcej
Komentarze