Oferują wczasy dla panów. Alkohol, narkotyki i seks bez limitu

Redakcja
06.10.2017  15:16
Seksturystyka na erotycznej wyspie
Seksturystyka na erotycznej wyspie Fot: youtube.com/Good Girls Company

Zaprezentowano co czeka ich na erotycznej wyspie.

Zapewne niejeden facet marzy o takim urlopie. Firma Good Girls Company od 24 do 27 października zaprasza na wyuzdane wakacje. Alkohol i jedzenie będą darmowe, nie zabraknie też narkotyków. Jak informuje Thesun.co.uk, uciechy cielesne mają być nielimitowane.

Firma spełni potrzeby gości, w tym transport lotniczy. Później przelecą się jeszcze nie raz, bo do dyspozycji będą mieli 60 prostytutek gotowych na wszystko. Dodatkowo, przygotowano dla nich „erotyczne niespodzianki”.

Orgia na jachcie

Plan wycieczki jest prosty: dobra zabawa bez ograniczeń. Statek ma dobić do brzegu kolumbijskiej wyspy Cartagena na północy Kolumbii. Pierwszego dnia odbędą się „seksualne sesje”. Drugiego dnia również nie będzie mowy o „odpoczynku”. Każdy uczestnik przygody otrzyma do dyspozycji 16 pań. Przez 30 minut będzie mógł  „zwiedzać” nawet wszystkie na raz.

Kolejne dwie doby turyści spędzą na luksusowym jachcie. Odbędzie się na nim orgia. O dobry nastrój zadba DJ i piękne kobiety. 

Wczasy są promowane przez kontrowersyjne wideo, które prezentuje erotyczne sceny i mnóstwo roznegliżowanych kobiet. Zostało usunięte z serwisu youtube.com ze względu na niepoprawne treści.

Według danych ze strony SexIsland.co, cena za taką wyprawę wynosi 5000 dolarów (ponad 18 tys. złotych), w pakiecie ALL INCLUSIVE. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą, powinien już teraz kupić bilet. Wolnych jest jedynie 30 miejsc.

Na tych wczasach można szaleć do woli z prostytutkami [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze