18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opis apokalipsy i znaki od Boga

Proroctwo ojca Pio. Koniec świata w 2021 roku?

Wojciech Kozicki
25.01.2021  19:46
Proroctwa ojcia Pio i koniec świata. Jak będzie wyglądała apokalipsa?
Proroctwa ojcia Pio i koniec świata. Jak będzie wyglądała apokalipsa? Fot: MONKPRESS/East News

Jaki będzie rok 2021? Przepowiednie, wizje, wróżby, horoskopy, proroctwa… co nas czeka? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Przepowiednia Ojca Pio o apokalipsie mrozi krew w żyłach i… zaczyna się sprawdzać? Czekają nas koniec świata i III wojna światowa?

Jaki będzie koniec świata? Kiedy nastąpi apokalipsa? Rąbka tajemnicy uchylił ojciec Pio, czyli legendarny włoski zakonnik, którego stawia się obok takich osobistości jak Baba Wanga i Nostradamus. 15 stycznia 1957 roku kapucyn doznał objawienia i ukazał mu się podobno sam Jezus Chrystus, zwiastujący upadek cywilizacji i koniec wszystkiego.

Koniec świata i apokalipsa. Co przewidział ojciec Pio?

Jak zapowiada proroctwo ojca Pio, apokalipsa potrwa 3 dni i 3 noce. Na początku rozpęta się burza i spadnie ognisty deszcz, zabijając miliony osób. Z Chmur wyleje się „nawałnica ognia”, a świat spustoszą kataklizmy takie jak trzęsienia ziemi i sztormy. Zanim jednak rozegra się ostateczny dramat, ludzie otrzymają od Boga znaki i instrukcje.

Gdy ten festiwal śmierci i horroru się skończy, wszystko się uspokoi. Znów wzejdzie Słońce, a na Ziemię przybędą aniołowie. Finalnie szatan poniesie klęskę.

Okazuje się, że na apokalipsę można się przygotować. Ojciec Pio przekazał konkretne zalecenie, jak zachować się, gdy rozpocznie się koniec świata.

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusze – radził ojciec Pio. (Onet.pl)

Data apokalipsy nie jest nieznana, ojciec Pio jej nie podał. Niektórzy interpretując słowa Jezusa, doszli jednak do wniosku, że koniec świata nastąpi wkrótce, co mają już zwiastować znaki i wskazówki od Boga.

Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki – tak w proroctwie ojciec Pio zapowiadał koniec świata. (Onet.pl)

Ojciec Pio i III wojna światowa

Czy jednak dotrwamy do końca świata? W swoich proroctwach ojciec Pio ostrzegał, że świat czeka też makabryczna III wojna światowa. Ma to być konflikt, w którym zginie więcej ludzi niż w obu poprzednich wojnach światowych razem wziętych. Przerażająca rzeź zacznie się, gdy „nadlecą czarne ptaki z południa”, a „z mgły wyłoni się głaz”.

Ziemia będzie drżeć wskutek niezwykle silnych wstrząsów. Pioruny i błyskawice z ognistych chmur będą zapalać i obracać w pył wszystko, co było związane z grzechem i było nim zniewolone lub przezeń zagrożone. Wszystko to zostanie zniszczone. Powietrze będzie przesycone gryzącymi gazami. Duszące opary oraz uderzenia trąb powietrznych zaczną niszczyć wszystko. Najwspanialsze budowle legną w gruzach – twierdził słynny stygmatyk. (Antyradio.pl)

Czy ojciec Pio miał moc?

Ojciec Pio to przede wszystkim stygmatyk Co ciekawe, osoby, które znały ojca Pio twierdziły, że opanował bilokację i lewitację. Podobno miał również dar czynienia cudów, uzdrawiał chorych.

Według ostatniej księgi Nowego Testamentu, czyli Apokalipsy Świętego Jana, sąd ostateczny i powrót Jezusa na Ziemię ma nastąpić po okresie wielkich nieszczęść i plag zesłanych na ludzkość – przypomina Onet.pl.

logo Tu się dzieje