18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak będzie wyglądał koniec świata?

Ujawnili wizję ojca Pio. Ludzi czeka piekielna masakra

09.01.2020  12:24
Ojciec Pio i straszne wizje - kiedy będzie koniec świata?
Ojciec Pio i straszne wizje - kiedy będzie koniec świata? Fot: Facebook, Pixabay

Przepowiednia Ojca Pio zaczyna się spełniać? Słynny kapucyn ostrzegał, że wybuchnie apokalipsa i III wojna światowa, a jego proroctwo prawdopodobnie zaczyna się potwierdzać. Ujawniono treść jego prywatnego listu do Watykanu i mrozi ona krew w żyłach. Czy wojna USA z Iranem oraz pożary w Australii to znaki końca świata?

Ojciec Pio to włoski zakonnik, który miał niezwykłą moc. Stygmaty, bilokacja, lewitacja, uzdrowienia… ale to nie wszystko. Potrafił również przewidzieć przyszłość. Jego zdaniem, III wojna światowa jest bliska, a globalny konflikt będzie tym razem oznaczał koniec świata i zagładę ludzkości. Miał mu to zdradzić sam Jezus Chrystus!

Ziemia będzie drżeć wskutek niezwykle silnych wstrząsów. Pioruny i błyskawice z ognistych chmur będą zapalać i obracać w pył wszystko, co było związane z grzechem i było nim zniewolone lub przezeń zagrożone. Wszystko to zostanie zniszczone. Powietrze będzie przesycone gryzącymi gazami. Duszące opary oraz uderzenia trąb powietrznych zaczną niszczyć wszystko. Najwspanialsze budowle legną w gruzach – twierdził słynny stygmatyk. (Antyradio.pl)

Dzień Sądu Ostatecznego

Zdaniem ojca Pio, w noc, gdy wybuchnie III wojna światowa, zginie więcej ludzi niż w obydwu poprzednich globalnych konfliktach. Nagle z „nocnej mgły wyłoni się wielki głaz, a z południa przylecą czarne ptaki”. Zagłada będzie trwała przez „3 dni ciemności”, ale szatan finalnie poniesie klęskę, bo z nieba zstąpią aniołowie, by ochronić ludzkość.

Powodem apokalipsy ma być brak wiary w Stwórcę. Aby przetrwać, gdy wybuchnie armageddon, trzeba się będzie modlić do matki Jezusa, co Pio usłyszał w swoich wizjach.

Huragany ognia spadną z chmur i pochłoną Ziemię. Burze, zła pogoda, pioruny i trzęsienia ziemi będą dręczyć świat przez 2 dni. Spadnie deszcz ognia – ostrzegał ojciec Pio. (tldm.org)

logo Tu się dzieje