18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

już za chwilę

PUTIN UMRZE, ROSJA UPADNIE. Mroczne przepowiednie

13.03.2022  13:35
Nadciąga śmierć Putina i upadek Rosji. Mroczne przepowiednie
Nadciąga śmierć Putina i upadek Rosji. Mroczne przepowiednie Fot: CHANDAN KHANNA/AFP/East News

Śmierć Władimira Putina i upadek Rosji nadciągają nieubłaganie. Gruzińskie wieszczki dołączają do grona osób przepowiadających dramatyczny koniec rosyjskiego tyrana.

Śmierć Władimira Putina zakończy wojnę w Ukrainie? A może wielki konflikt zbrojny dobiegnie końca już za chwilę, a tyran z Rosji kryć się będzie przez kolejne miesiące, w obawie o swoje życie?

Kolejni znawcy kultury rosyjskiej i Rosji zaczynają głośno mówić o możliwym zamachu na życie Władimira Putina. Niektórzy twierdzą, że jego koniec jest naprawdę bliski. Podobne zdanie mają... niektórzy jasnowidze i osoby zaglądające "w gwiazdy". Do ich grona dołączyły właśnie dwie gruzińskie wieszczki.

Nadciąga śmierć Putina?

Khatuna Noel swoje przepowiednie publikuje na Facebooku. W jednym z ostatnich postów zamieściła krotką listę rosyjskich władców, którzy ginęli w dramatycznych okolicznościach, mordowani przez swych rzekomych sojuszników i wspólników lub wielkich wrogów.

W Rosji istnieje rodzaj tradycji 'carskiej': Cesarz Paweł I został zamordowany przez spiskowców 12 marca (1801), Cesarz Aleksander II został zamordowany 1 marca (1881 r.), Stalin zamordowany 5 marca 1953 r. Dodaj teraz dwa do dwóch. Nadszedł właśnie marzec

- napisała gruzińska astrolożka.

I my wspominaliśmy już o dramatycznym marcu w historii rosyjskich władców, a także o tym, że wielu z nich ginęło w wyniku zamachów...

Gruzińska jasnowidzka przepowiedziała wojnę

Tymczasem wróćmy jeszcze na chwilę do gruzińskich jasnowidzów. Lelia Kakulia nie raz w przeszłości kierowała swe wewnętrzne oko na Rosję i jej przywódcę, o czym teraz przypomniała na Facebooku. Kobieta zamieściła tam zbiór swych dawnych przepowiedni, wypowiadanych w 2008 i 2009 roku.

Twierdziła, że Władimir Putin zakłóci "porządek kosmosu" i kosmos go za to ukarze. - Rosja zostanie zniszczona - mówiła. - Poczekajcie chwilę i zobaczycie. I chyba miała rację.

Europa-Ameryka poważnie zareaguje na bezmyślną politykę prezydenta Rosji, na brutalną grę polityczną w przyszłości. Jednak największym sędzią jest kosmos, a Rosja zostanie ukarana w taki sposób, że nie da się tego opisać. Rosja zostanie wrzucona przez Pana w ogień piekielny, a kosmos pociągnie ją do odpowiedzialności za wszystkie czyny. Zakłócili równowagę w kosmosie i wszyscy zobaczą na to odpowiedź

- przepowiadała Gruzinka w sierpniu 2008 roku.
Niespełna dwa tygodnie później oznajmiła: Rosyjski cynizm, ironia, bezczelność nie potrwają długo. Widzę i słyszę to tak wyraźnie. Taki ambitny prezydent. Wiem na pewno, że Rosja zginie. Tak, rozpadnie się na proste mnożniki. {...} Płonie północ. 'Wielka Rosja' nie będzie w stanie tego powstrzymać. Widzę, jak w przyszłości tonie jak Titanic. [...] Wizerunek Rosji na świecie jest zerowy. Nikt im nie ufa, nikt nie chce współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji.

Lelia Kakulia poza wojną między Rosją a Zachodem, przepowiedziała też szaleństwo Władimira Putina i upadek jego autorytetu. W 2009 roku zapowiedziała:

Cała Rosja wyjdzie z hasłami "Precz z Putinem". Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. [...] W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej.

logo Tu się dzieje