18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicze wideo

Pasażer samolotu nagrał kosmitów? Nagranie podbija Internet

02.08.2021  12:57
Dowód na istnienie UFO?
Dowód na istnienie UFO? Fot: ssbooklet/Shutterstock

Film, który niedawno opublikowano w serwisie YouTube, wywołał spore zamieszanie. Na nagraniu widać tajemniczy obiekt, który podczas lotu zmienia swój kształt. Część spiskowców twierdzi, że na nagraniu widać nie statek kosmitów, a samego obcego, który żyje w górnej części atmosfery.

Każdego miesiąca przybywa doniesień o kolejnych niezidentyfikowanych obiektach latających. Zwykle pod UFO podpinane są wszelkie niewyjaśnione zjawiska lub wady sprzętu nagrywającego. Jednak tym razem opublikowane w serwisie YouTube wideo przykuło uwagę wielu internautów.

Kolejny dowód na istnienie UFO?

W lipcu na kanale Disclose Screen The Grimreefar pojawił się filmik, rzekomo potwierdzający istnienie pozaziemskich form życia. Wideo złożone jest z kilku nagrań przedstawiających zmiennokształtny obiekt na niebie.

Narrator wyjaśnia w klipie, że jego zdaniem tajemniczy jest to "biologiczna istotą lub forma życia opartą na plazmie, żyjącą w naszej górnej atmosferze". Niestety, rozstrzygnięcie zagadki umożliwia tradycyjnie kiepska jakość nagrania.

Teorię o istotach żyjących w plazmie przeanalizował portal Interesting Engineering. W opublikowanym artykule można dowiedzieć się, że "idea życia zachodzącego wewnątrz plazmy i (w jakiś sposób) bycia z niej złożonej zdradza bardzo błędne rozumienie wszechświata". Plazma nie nadaje się do życia, gdyż formy istnienia oparte na elementach naturalnych wymagają stabilnej struktury atomowej.

Dodatkowo promieniowanie jonizujące plazmy można porównać do promieniowania uranu. Oznacza to, że wszelkie żywe stworzenia nie przeżyją zbyt długo w takich warunkach. Czym zatem jest obiekt z nagrania?