18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słabo

Paskudne wieści od Krzysztofa Jackowskiego. Polacy się załamią

08.07.2020  18:41
Paskudne wieści od Krzysztofa Jackowskiego. Polacy się załamią
Paskudne wieści od Krzysztofa Jackowskiego. Polacy się załamią Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski nie ma dla Polaków dobrych wieści. Wszyscy jesteśmy wykończeni koronawirusem, a teraz dodatkowo zmęczy nas jeszcze... lato.

Krzysztof Jackowski przepowiedział pogodę na wakacje 2020 i... nie są to dobre wieści. Znany jasnowidz doskonale wie, że lato jest dla Polaków bardzo ważne, dlatego postanowił zająć się tym tematem.

Pandemia koronawirusa zmęczyła nas wszystkich bardzo mocno. Niestety, przez zarazę wyjazdy zagraniczne są praktycznie niemożliwe, dlatego Polacy tłumnie ruszyli w wakacyjne rewiry naszego pięknego kraju.

Krzysztof Jackowski przepowiada trudne lato

Niestety, polska pogoda znana jest z kapryśności i dokładnie taka będzie w te wyczekane przez nas po społecznej izolacji - wakacje.

Moim zdaniem będą to brzydkie wakacje. Pogoda będzie kapryśna, często będzie padał deszcz, choć będą się również zdarzały momenty, kiedy zrobi się naprawdę gorąco. Generalnie, kiedy lato już się skończy będziemy mówili, że nie było takie złe, że mogło być zdecydowanie gorzej 

- powiedział "Super Expressowi" jasnowidz z Człuchowa.

Wszystkim nam przykro. Piękne lato chociaż trochę wynagrodziłoby trudy wiosny i zimy z koronawirusem w tle.

Czytaj także
Przeczytaj więcej